|   |  4P Group Firması
4P Group

4P Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

4P Group, konut, ofis ve residence projeleri, 4P Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve 4P Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

4P Group Hakkında

Hakkımızda

4P Group çalışmalarında kendi 4P sini ilke olarak kabul etmiş doğru tekniklerle hızlı ve etkin sonuçlar almayı hedeflemiştir.

Prestij
Profesyonel
Proje
Pazarlama

Gayrimenkul sektöründe aracılık faaliyetini üst düzey pazarlama teknikleriyle profesyonel biçimde gerçekleştirmek üzere yola çıkan 4P Group, sektöre yenilik katmak, farklı stratejilerin kullanılabileceğinin farkındalığını yaratmak, satış odaklılığından ziyade pazarlama anlayışının ön plana çıkmasını hedeflemektedir.

Pazarlama açısından değerlendirildiğinde gayrimenkul danışmanlığının sadece satış odaklı yürütülmemesi gerekliliğini düşünmekteyiz. Satış bir gayrimenkulün değerlendirilme sürecinde sadece bir bölüm olarak nitelendirilmelidir. Gayrimenkulün ekspertizi, fiyatlaması, projelendirilmesi, müşterilere doğru yöntemler ile sunumu, satış ve satış sonrası memnuniyet takibi bu sürecin ayrılmaz parçalarıdır.

“ 4P Group olarak her bir gayrimenkul için kişiye özel tasarlanmış bir pazarlama projesi oluştururuz. “

 

4P NEDİR?

Financial Times tarafından tüm zamanların 4. önemli gurusu seçilen ve pazarlamanın babası kabul edilen Philip Kotler tarafından 1964 yılında geliştirilen pazarlama karmasıdır. 4 öğeden oluşan bu karma günümüzde 8 öğeye kadar çıkmıştır. Temel öğeleri ise şunlardır:

Ürün ya da Hizmet - Product

Fiyat – Price

Dağıtım – Place

Tutundurma ya da Reklam – Promotion

Pazarlama müşteri odaklı yapılan bir hizmet olduğu için, müşteri beklenti ve isteklerini anlamalı, buna göre ürün ya da hizmet tasarlanmalıdır. Sonrasında bu ürün ya da hizmet yine müşteri odaklı olmak kaydı ile fiyatlandırılır, dağıtımı yani müşteriye ulaşımı sağlanır. Nihayetinde de reklamasyon ile piyasada tutundurulur.

 

Misyon & Vizyon

Vizyon

Yenilikçi eğitimler ile donanımlı, etik değerlere bağlı uzmanlar yetiştirmek, kurum kültürümüze uyum gösteren danışman ve girişimciler sayesinde sektör de akla gelen ilk isim olmak.

Misyon

Profesyonel pazarlama stratejileri ve dijital teknoloji ile sektörün değişimine katkıda bulunmak, satış odaklı değil pazarlama odaklı hizmet vermek.

Telefon: 0232 445 9444
Fax: 0232 484 9303
Email: info@4pgroup.com.tr
Adres: Akdeniz Mah. Halit Ziya Blv. No:52 K:8 D:16 Uz İş Merkezi / Konak - İZMİR

4P Group Projeler Haritası

4P Group Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.