|   |  Abdullah Bayram Kimdir?
Abdullah Bayram

Abdullah Bayram

  • Adı : Abdullah

  • Soyadı : Bayram

  • Şirket : Denge Yapı

  • Kategori : Yönetim Kurulu

  • Doğum Tarihi : 1956

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Abdullah Bayram Biyografisi

Abdullah Bayram, 1956 yılında Trabzon’un Maçka ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk öğrenimine Trabzon’da başlamış ancak daha sonra ailece taşındıkları Düzce’nin Yığılca ilçesinde öğrenimini tamamlamıştır. Daha sonra 1967 yılında girdiği Düzce İmam Hatip Okulu’nu 1974 yılında bitirmiştir. Yüksek öğrenimini Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nde yapan Abdullah Bayram, 1979 yılında mezun olmuştur. Okul döneminde sporla aktif olarak ilgilenmiş, serbest güreş dalında liseler ve üniversiteler arası yarışmalarda birçok derece kazanmıştır.

Abdullah Bayram, 1981 yılında İstanbul’a gelmiş ve Kartal’a yerleşmiştir. Arkasından da Dumankaya şirketleri grubunda çalışmaya başlamıştır. Burada 1993 yılına kadar çeşitli kademelerde yöneticilik ve genel koordinatörlük görevleri yapan Abdullah Bayram, Dumankaya şirketleri grubundan 1993 yılında ayrılarak daha önce Samandıra’da kurduğu demir çekme haddehanesi şirketinin başına geçmiştir.

Üniversite yıllarından beri siyasetle çok ilgilenen Abdullah Bayram, Bursa’da Milli Türk Talebe Birliği’nde ve Kartal’da çeşitli dernek ve vakıflarda yöneticilik, Çavuşoğlu Camii Derneği’nde de başkanlık yapmıştır. 1990 yılında Kartal Milli Gençlik Vakfı Başkanı olmuştur. 1993 yılında Refah Partisi’nden Kartal ilçe Başkan Yardımcısı, 1994 yılında da Samandıra Belediye Başkanı seçilmiştir. Bu arada 2001 ile 2004 yılları arasında, Avrupa Birliği’nin yerel yönetimlerle ilgili kuruluşu olan COPPEM’de de yöneticilik yapmıştır. 2009 yılına kadar Kartal Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis üyeliği görevlerini yapmıştır.

Abdullah Bayram, Belediye Başkanlığı sonrasında yeniden iş hayatına dönmüştür. Bugün, Denge Yapı inşaat şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Ayrıca Denge Dekor mobilya şirketinde ve May inşaat şirketinde de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Bir taraftan da Anadolu Yakası Sanayici ve İşadamları Derneği’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Abdullah Bayram, evlidir ve beş çocuğu vardır.

Abdullah Bayram, 2004 yılında Denge Yapı inşaat şirketini kurarken, 2000’li yılların başından beri gelişen konjoktürde, hayal edilen kalkınma ve büyüme hedefleri için kendilerinin de ellerini taşın altına soktuklarını söylüyor.

Denge Yapı inşaat şirketi, çalışanlarından müşterilerine, tedarikçilerinden toplumun her kesimine ulaşan geniş bir alanda, vaatlerinin arkasında durmayı ve saygılı ve dürüst olmayı vizyon olarak belirlemiştir. Bu ilkelerini geleceğe de taşımak istemektedir. Bütün projelerinde, kaliteden taviz vermeden çalışmakta ve kendisine özel hedef kitleler yaratmak istemektedir.

Abdullah Bayram’a göre ülkemiz hızla gelişiyor ve bu paralelde büyüyen ekonomisiyle insanlar da yükselen ekonomik düzeylerine uygun yaşamak istiyorlar. Bu amaçla, aile yapısına düşkün bir millet olarak, bu yapıya uygun mutlu ve huzur içinde yaşanacak konutlar üretmeye çalıştıklarını söylüyor.

 

Denge Yapı Projeleri

Abdullah Bayram ile İlgili Kişiler

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.