|   |  ABinvest WS Firması
ABinvest WS

ABinvest WS

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

ABinvest WS, konut, ofis ve residence projeleri, ABinvest WS hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ABinvest WS ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ABinvest WS Hakkında

Şirket Profili

abinvest
Gayrimenkul Geliştirme İnşaat YatırımA.i. 2005 Yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Türk gayrimenkul geliştirme piyasasında kısa süre içinde kendine yer edinmiş olan abinvest, 2005 yılı içerisinde İskandinav gayrimenkul pazarının önde gelen yatırım şirketlerinden biri olan Laref ile kurduğu ortak girişimle $50.000.000 yatırım değeri olan Çekmeköy-White Side Apartments projesine başlamıştır. 
 
Türkiye'de gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getiren abinvest gayrimenkul hizmetlerinin Türkiye'deki kalitesini yükseltmek ve uzman kadrosuyla hem yurt içinde hem de yurt dışında müşterilerine kar maksimizasyonu yüksek projeler ve dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır. 
 
Gayrimenkul sektöründe en son gelişmeleri yakından takip eden abinvest; sektörün kurumsallaşması ve gelişmesi düzeyinde faaliyetler gösteren; uluslararası platformda Urban Land Institute' un, Türkiye'de Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği' nin üyeleri arasında yer almaktadır. 
 
abinvest'in temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz ederek, dünya standartlarında özgün projeleri hayata geçirmek, geliştirilen projelerin sadece keyifli bir yaşam alanı değil aynı zamanda kârlı bir yatırım aracı olmasını sağlamaktır. Uluslararası gayrimenkul piyasalarıyla yakın temasını her zaman koruyan abinvest, müşteri gereksinimlerindeki trendleri yakından izlemektedir.

Tel: 444 27 30
Fax: 0216 481 4700
Email: info@whiteside.com.tr
Adres: Bulgurlu Mahallesi. Sarigazi Caddesi. AB Plaza. No:43 Çamlıca 34696 İstanbul / Üsküdar

ABinvest WS Projeler Haritası

ABinvest WS Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.