|   |  ABM Grup Firması
ABM Grup

ABM Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 1

ABM Grup, konut, ofis ve residence projeleri, ABM Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ABM Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ABM Grup Hakkında

Kurumsal

ABM Grup’un temelleri 1987’de Öner İnşaat’ın kurulmasıyla birlikte atılmıştır. Değerli kurucularımız Necati Öner ve Süleyman Öner’in küçük bir aile şirketi olarak başlattıkları Öner İnşaat, yurt içi ve yurt dışında önemli ve büyük ölçekli altyapı-üstyapı inşaat projelerini başarıyla tamamlamıştır.

2010 yılında yönetim kurulu başkanlığını Süleyman Öner’den devralan Ahmet Zeki Öner, kurumsallaşma kararı alıp bünyesinde ki şirketleri bir araya getirerek ABM Grup çatısı altında toplamıştır. ABM Grup kısa sürede bir çok sektörde marka sahibi olan bir yapı haline gelmiş olup, iştirakleriyle birlikte 7 şirketi bünyesinde bulundurmaktadır.

Grubumuz yürüttüğü her projeyi mükemmeliyet çevresinde ve büyük bir disiplinle takip etmektedir. Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız, tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla, her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Telefon: 444 3 002
Email: iletisim@abm-grup.com
Adres: Mevlana Bulvarı no: 110  Çukurambar / ANKARA

ABM Grup Projeler Haritası

ABM Grup Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.