|   |  AC Yapı Firması
AC Yapı

AC Yapı

 • Kuruluş Tarihi : 2008

 • Proje Sayısı : 4

AC Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, AC Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve AC Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

AC Yapı Hakkında

GELECEĞİNİZE DEĞER KATIYORUZ...
AC YAPI olarak, değerlerimizle güçleniyor ve yapılarımızla gelişiyoruz. Estetiğin konfora hayat verdiği yaklaşımla sizlere hayallerinizin tam merkezinde çok yönlü yaşam ayrıcalığı sunuyoruz. Günden güne değerlenen yatırım alternatiflerini AC YAPI ile keşfedin. 
 
İlk projemiz KENT LIFE, “Yatay Mimari” nin İstanbul’daki en başarılı örneklerinden biri olarak 2007 yılında İstanbul/Sancaktepe’de, 16 blokta 704 daireden oluşturulmuştur. 2012 yılında Sancaktepe bölgesinde ikinci projesine başlayan AC YAPI, 7 blokta 332 daireden oluşan DORE LIFE’ı hayata geçirmiştir. DORE LIFE projesinde, modern kent yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alarak ayrı bir önem kazanmıştır. 
 
Nitelikli yaşam alanlarına Kartal’da 2 blok 731 daireyle “MOMENT İSTANBUL” u da ekleyen AC YAPI, estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu en iyi dengeyle yansıtmaya devam ediyor. İstanbul’un parlayan yıldızı MOMENT İSTANBUL, Mart 2017’de teslim edilecek. 
 
Bizler, yaşam alanlarınızda biriktireceğiniz onca mutluluğa şahitlik etmeye devam edeceğiz. Siz yeter ki yaşamın her anını dolu dolu yaşamak isteyin.
 
Projeleriyle AC YAPI…
 
KENT LIFE projemiz, özel peyzajı, modern mimarisi, sosyal tesisleri, alışveriş ve geniş spor olanakları, 24 saat güvenlik ve  sağlık hizmetleri ile sakinlerine huzurlu yaşam alanları sunuyor.. Gün boyu gün ışığını alan geniş pencerelere ve iç    mimarlar tarafından özenle tasarlanan parke ve seramikler son derece ferah bir kullanım alanı sağlıyor.
 
DORE LIFE projemiz birbirinden seçkin daire alternatiflerinin yanında Dore Club sayesinde komşuluk kültürüne bambaşka  bir bakış açısı katıyor. Dore Club’ta tüm misafirlerinizi ağırlayacak ve her anınızdan keyif alacaksınız. Yüzme havuzu,  basketbol, tenis sahaları ve yürüyüş parkurları ise DORE LIFE’ a seçkin bir vizyon katıyor.
 
MOMENT İSTANBUL ise, kendisi kadar prestiji de yüksek bir proje! Her türlü ihtiyacınıza yanıt verebilecek panoramik deniz manzaralı çok şık ve özel tasarım salon ile davetlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Ulaşımın sunduğu rahatlığı hissederken sınırsız mutluluğa açılan bir pencereniz olacak. 
 
İnşa ettiğimiz tüm projelerimizde geleceğe dair modern bir yaşam vaat ediyor, kalitemizi daha üst seviyelere taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Tarihçe

 

Değişen Dünyaya Gelişen Yapılar....
 
1983 yılında demir-çelik sektöründeki faaliyetleriyle ticari hayatına başlayan Coşkun Grubu, bugün inşaat, makine ve otomotiv sektörlerindeki imalatının yanı sıra, demir-çelik üretiminin iç ve dış ticareti ile haddehane işletmeciliği faaliyetlerini de yürüterek, sektörün öncü kurumları arasında yer almıştır. 
 
Grubun inşaat sektöründe faaliyet gösteren firması AC Yapı, ilk projesine 2007 yılında İstanbul/Sancaktepe’de KENT LIFE yapı kompleksiyle başlamıştır. Toplam 110.000 metrekarelik kapalı inşaat alanıyla, 16 blokta 704 dairenin yer aldığı KENT LIFE, “yatay mimari”nin İstanbul’daki en başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte KENT LIFE, sosyal donatılarından, peyzaj düzenlemelerine kadar ulusal ve uluslararası pek çok kurumun örnek gösterdiği proje olmuştur.
 
2012 yılında Sancaktepe bölgesinde ikinci projesine başlayan AC Yapı, 47.000 metrekare kapalı alanıyla, 7 blokta 332 daireden oluşan DORE LIFE projesini hayata geçirmiştir. DORE LIFE; modern kent yaşamının ihtiyaçlarını “insan ve çevre odaklı” bir perspektifte ele alarak İstanbul’daki konut projeleri arasında farklı bir önem kazanmıştır.
 
Nitelikli yaşam alanlarına Kartal’da 2 blok 731 daireyle “MOMENT İSTANBUL” u da ekleyen AC YAPI, estetik ve fonksiyonelliğin uyumunu en iyi dengeyle yansıtmaya devam ediyor. Proje Mart 2017’de teslim edilecek.
 
Modern ve çevreci yapılar inşa etmeyi kendisine ilke edinen AC Yapı, sürekli AR-GE faaliyetleriyle, profesyonel yönetim ve üretim kadrosuyla ve her projesinde geliştirdiği mimari çözümlerle yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir…
 
Yönetim Kurulu Mesajı
Sektörün parlayan yıldızı; AC Yapı

Türkiye’de son yıllarda yaşanmakta olan hızlı kalkınma hamlesinin en önemli aktörlerinden biri de hiç şüphesiz inşaat sektörüdür. Ülkemiz artık kendi bölgesinde model olmakta kalmayıp, dünyada da hem mimari, hem inşaat teknolojisi alanlarında rehber ülke konumuna ulaşmıştır. 
 
AC Yapı olarak biz de her yeni projemizle daha güçlü bir Türkiye inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanlarımız daha nitelikli konut ve iş yerlerine kavuştukça, bunun olumlu yansımaları kültürden, sanata, ticari faaliyetlerden, gündelik yaşamın kalitesine kadar her konuda hissedilecek ve şehirlerimiz daha modern bir görünüm kazanacaktır.
 
Başta konut olmak üzere birçok farklı alanda inşa ettiğimiz yapılarda birincil önceliğimiz sürdürülebilir yaşam kalitesidir. Piyasa rekabeti içerisinde sadece bugünü düşünerek değil, her yeni projemizde doğayı ve geleceği planlayarak hareket etmekteyiz. Çünkü çocuklarımızdan ödünç aldığımız bu dünyayı onlara daha güzel iade etmek en büyük vicdani sorumluluğumuzdur. 
 
Bizim işimiz modern, ferah, çevre dostu, nitelikli yapılar inşa ederek yeryüzünü daha yaşanılır kılmaktır. AC Yapı’nın kurucuları olarak geride bıraktığımız 31 yılın her anını bu ilke ışığında yaşadık. Sadece kârlı projeler üretmektense, doğru projeler üreterek kâr etmeyi hedefledik. 
 
Ve bugün geriye dönüp baktığımızda inşa ettiğimiz projelerde yaşayan keyifli insanları, neşeli çocukları görüyorsak eğer, “İşte bu AC Yapı’nın en büyük başarısıdır” diyoruz. 
 
Her geçen gün gücüne güç katan AC Yapı, ilkeleri ve kurumsal duruşuyla sürdürülebilir kaliteli yaşam alanları inşa etmeye ve ülkemize değer katmaya hız kesmeden devam edecektir. 
 
AC Yapı kalitesini tercih eden tüm müşterilerimize ve markamızın bu uzun yolculuğunda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim. 
 
Ali COŞKUN
AC Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon & Misyon

Vizyon
Sosyal ve fiziksel donatılarıyla dünya standartlarında yapılar üretmeye devam ederek, AC Yapı markasını uluslararası zeminde lider bir marka haline getirmek ve ülkemizi tüm dünyadaki projelerimizle temsil etmek temel vizyonumuzdur. 
 
Misyon
Çevreye ve enerji kaynaklarına duyarlı, yaşam kalitemizi arttıran konutlar ile sosyal ve ticari alanlar inşa ederek toplumsal yaşam kalitemizi sürekli olarak arttırmak, nitelikli yaşam alanlarına imza atmak temel misyonumuzdur.

Kurumsal Değerler
Müşterilerimiz için en iyi değeri yaratarak, beklentilerine karşılık gelebilecek doğru ve nitelikli cevabı vermek temel prensibimizdir. Gerçekleştirdiğimiz hizmet anlayışımızda devamlılığı sağlayarak toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine yardımcı olmak öncelikli değerlerimizdendir. Gelişimi ve değişimi her yönüyle destekleyerek kurumsal değerlerimize belirlediğimiz kriterlerle güç veriyoruz. 
 
Kalite
Güven
Takım Çalışması
Müşteri Memnuniyeti
Doğaya ve İnsana Saygı
Sosyal Sorumluluk
Uzmanlık
Yenilikçilik

Kalite ve Çevre Politikamız

Mutlu yaşam alanları yaratıyoruz…
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi doğrultusunda yüksek kalite standartlarını korumak ve devamlı olarak geliştirmek, iş güvenliği konusunda sürekli eğitim ve denetimlerle gereken tüm hassasiyeti göstermek, çevre duyarlılığımızı tüm projelerimize yansıtmak AC Yapı’nın Kalite ve Çevre Politikası’nı oluşturur.
 
 
Tarihçe
Yönetim Kurulu Mesajı
Vizyon & Misyon
Kurumsal Değerler
Kalite ve Çevre Politikamız
Üretim Standartlarımız
İnsan Kaynakları

Üretim Standartlarımız
Gelişmek, daha iyi hizmet sunmayı da beraberinde getirmektedir. Ürün ve hizmet ağımızı genişletmek müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermeyi mümkün kılar. 
 
Taahhüt edilenden daha iyisini müşterisine sunarken, AC Yapı’nın maliyetlerini arttırdığı ya da kazancından feragat ettiği düşünülmemelidir. AC Yapı, sahip olduğu bilgi birikimini ve mali gücünü daha iyi satın alma şartları yaratmada kullanmaktadır.
Geçmişten bugüne bir konuttan beklentimiz çok değişti. Önceleri amaç sadece barınmak iken, artık evlerimiz yaşam tarzımızı ifade eden en büyük gösterge oldu. 
 
Çalışan ve üreten insanların güvenlik, emniyet, sağlık, ulaşım, spor olanakları gibi hayatı kolaylaştıran detaylara verdikleri önem konut üreticilerini de yönlendiren ana ihtiyaçlardır.
 
Değişen bu beklentilere ayak uyduran AC Yapı, projelerinde yaşam alanlarını bu detaylarla şekillendiriyor.
Konut projelerimizde metrekarelerin elverdiği ölçekte standart hale gelen olanaklar:
 
Rekreasyon alanları
Yürüme alanları
Açık ve kapalı yüzme alanları
Çocuk oyun alanları
Çocuk yuvası
Fitness salonu
Basketbol, voleybol ve tenis sahaları
Merkezi uydu sistemi
Kablosuz internet ağı
Genişbant internet ve IP TV
24 Saat güvenlik
 
İnsan Kaynakları
Firmaların en temel kaynaklarının başında İnsan Kaynağı gelmektedir. AC YAPI müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile sürdürülebilir istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır.
 
AC YAPI’da uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır. Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.
 
AC YAPI’nın İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:
 
Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız.
Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir.
Çalışanlarımız şirketimizin değerlerini benimser.
AC YAPI’nın çalışmak için tercih edilen bir şirket olmasını hedefleriz.
AC YAPI’nın ilkelerine uygun şekilde, çalışanlarımızın ve şirketimizin beklentilerini dengeleriz.
Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve teşvik ederiz.
İhtiyaçlarımızın karşılanmasında şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.
İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Tel: 0216 266 3637
Fax: 0216 526 1518
Email: info@acyapi.com
Adres: Şerifali Mahallesi, Çetin Caddesi, Hüsrev Sokak No:2 K:1 Erişkenler Plaza İstanbul / Ümraniye

AC Yapı Projeler Haritası

AC Yapı Projeleri

AC Yapı Haberleri

 • Moment İstanbul'da Yüzde 15 İndirim
  AC Yapı

  Moment İstanbul'da Yüzde 15 İndirim

  Söz konusu kampanya kapsamında yıl sonuna özel yüzde 15 indirim ile satılan dairelere yüzde 1 peşinat ödeyerek sahip olmak mümkün İstanbul’un getiri potansiyel...

 • Moment İstanbul'da 1 Yıl Kira Garantisi
  AC Yapı

  Moment İstanbul'da 1 Yıl Kira Garantisi

  AC Yapı tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Moment İstanbul, Yapı Kr...

 • Moment İstanbul'da İki Seçenekli Kampanya
  AC Yapı

  Moment İstanbul'da İki Seçenekli Kampanya

  AC Yapı, Kartal’da yükselen Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenlere iki seçenek sunuyor. İsteyenler peşin alımlarda geçerli yüzde 20 prim garantisinden, isteyenler ise peşinatsız 60 ay vade fı...

 • AC Yapı'nın Yeni Reklam Filmi Yayında
  AC Yapı

  AC Yapı'nın Yeni Reklam Filmi Yayında

  Merkezi lokasyonu ve akıllı mimarisiyle modern hayatın sorunlarına çözüm üreten proje, reklam filminde de bu özelliğini ön plana çıkarıyor.PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!Kartal’ın me...

 • Moment İstanbul Konumu İle De İddialı
  AC Yapı

  Moment İstanbul Konumu İle De İddialı

  AC Yapı’nın üçüncü projesi Moment İstanbul, sadece kule şeklindeki mimarisi ve teknik özellikleri ile değil konumu ile de benzerlerinden ayrılıyor. Kartal’ın hemen girişi olarak sayılabilecek bir loka...

 • Moment İstanbul’da Fırsat Zamanı
  AC Yapı

  Moment İstanbul’da Fırsat Zamanı

  Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul’da benzersiz fırsatlar sunuyor....

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.