|   | 
Acar Yapı Ekrem Acar

Acar Yapı Ekrem Acar

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Acar Yapı Ekrem Acar, konut, ofis ve residence projeleri, Acar Yapı Ekrem Acar hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Acar Yapı Ekrem Acar ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Acar Yapı Ekrem Acar Hakkında


Tarihçe

1990 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan ACAR YAPI 24 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucusu Ekrem ACAR liderliğinde faaliyet gösteren ACAR YAPI, günümüzde İstanbul Esenler ilçesinde lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. ACAR YAPI, 3000'in üzerinde konut, 100' Ü aşkın ticari alan ve modern ofis inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul Esenler de bulunan ACAR YAPI teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.


Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı ACAR YAPI Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen ACAR YAPI gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.


Misyon

"Kaliteli yaşam için kaliteli yapı" felsefesiyle yola çıkan ACAR YAPI bu amacına uygun olarak;

Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,

Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,

Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.


Vizyon

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen ACAR YAPI

Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,

Ülkesine değer katarak,

İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Tel: 0212 610 3137
Fax: 0212 508 5338
Email: info@acaryapiekremacar.com
Adres: Menderes Mah. İnönü Cad. No:14/B İstanbul / Esenler

Acar Yapı Ekrem Acar Projeler Haritası

Acar Yapı Ekrem Acar Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer