|   |  Acarlar inşaat Firması
Acarlar inşaat

Acarlar inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 6

Acarlar inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Acarlar inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Acarlar inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Acarlar inşaat Hakkında

Hakkımızda
1983 tarihinde İsmet ACAR ve ailesi tarafından kurulan Acarlar Şirketler Topluluğu, değişik alanlara yayılmış çalışmalarıyla birlikte, ana faaliyet dalı olarak inşaat üzerinde yoğunlaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar, kalite hizmet anlayışını gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan Acarlar Şirketler Topluluğu, deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenilirliğini her geçen gün arttırmakta; konut, eğitim, ticari ve sosyal tesis projeleri ile Türkiye’nin ilklerine imza atmaktadır.

Misyon
Sunduğu ürün ve hizmetler ile onlardan yararlanan insanların daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak.

Topluluk Değerleri
Dürüstlük ve kadir bilirlik
Konusunda en iyi olabilmek için samimi ve içten bir şekilde elinden gelenin en iyisini yapmak
Hoşgörü ve iyi niyetin hakim olduğu bir takım çalışması
Hem profesyonel, hem de kişisel olarak kendini geliştiren bireylerden oluşan öğrenen bir organizasyon olabilmek
Hem bireysel hem de kurum olarak kalıcı rekabet üstünlüğü
Yaşam standartını yükseltmek
Katılımcı yönetim
 
Faaliyet Alanları
Acarlar Şirketler Topluluğu, kurulduğu günden bugüne birçok projeyi hayata geçirdi. Sadece üstyapısını değil, projelerinin altyapısını, peyzaj ve kent hizmetlerini de üstlenen topluluğun biten ve devam eden projelerinde yaşam tüm hızıyla sürüyor.
 
İNŞAAT
ACARKENT
COLISEUM
BOĞAZÜSTÜ EVLERİ
ACARSTUDIO
TED KOLEJİ
RESİDENCE
SARIYER ATLANTİS KONUTLARI
2. ULUS GÜZEL KONUTLAR SİTESİ
ACARLAR DUDULLU SİTESİ
SİLİVRİ - ACARLAR SELİMPAŞA
BEYKOZ - KAVACIK ACARLAR İŞ MERKEZLERİ
ACARİSTANBUL

AKARYAKIT
KAVACIK BP AKARYAKIT İSTASYONU
ACARKENT TOTAL AKARYAKIT İSTASYONU
FORMULA BP AKARYAKIT İSTASYONU

HİZMET
AKRO HİZMET

PEYZAJ
ACART PEYZAJ

SPORTİF YAŞAM
ACARKENT COLISEUM
SARIYER COLISEUM AKTIF

OTOMOTİV
ACARLAR OTOMOTİV

MAKİNE
ACARLAR MAKİNE

HAVUZ
AC-ART HAVUZ
 
Grup Şirketleri
Acarlar Şirketler Topluluğu’nun faaliyet alanları arasında inşaat, inşaat sanayii, pazarlama ve dağıtımı, iç mimari ve dekorasyon, mühendislik, hazır beton ve sanayii gibi kentsel yerleşim faaliyetleri yer almaktadır. Topluluk ayrıca otomotiv, sigortacılık, ithalat ve ihracat, dış ticaret, makine, turizm, peyzaj, tekstil konfeksiyon, motorlu araç ticareti ve pazarlaması, spor ve eğlence merkezleri işletmeciliği gibi pek çok alanda da faaliyet göstermektedir.
 
Başkan'ın Mesajı

Güven, sorumluluk ve kalite ekseninde üretim...
 
Cumhuriyetle birlikte çağdaş ve bağımsız bir ülke olma yolunda yürüyen Türkiye, her alanda yeni yapılanmalar yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Acarlar Şirketler Topluluğu olarak, bu değişimde yerimizi güven, sorumluluk ve kalite ekseninde üretim yapan bir topluluk olarak aldık.
 
Acarlar İnşaat’ı kurarken en büyük hayalim, gelecek nesile miras kalacak, yeni Türkiye’nin simgesi olabilecek konutlar yapmaktı. Bu hayali gerçekleştirmek adına önemli adımlar attık, atmaya devam ediyoruz. İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz projeler, verdiğimiz sözlerin imzası oldu.
 
Kısa zamanda mühendislik, inşaat, müşavirlik, otomotiv, turizm, ithalat-ihracat, sigorta, güvenlik, temizlik, onarım, havuz ve peyzaj hizmetleri veren 13 şirketle büyüdük ve Acarlar Şirketler Topluluğu’nu kurduk.
 
Acarlar Sitesi adı altında toplu konut, Atlantis Konutları ve Acarkent adı altında Sarıyer ve Beykoz’da toplam nüfusu 5.000’e ulaşan yeni bir şehirler oluşumu, iş merkezleri, restoran, eğlence ve spor kompleksleri, yazlık siteler ve okulları içeren, şu anki yaklaşık değeri 2 Milyar USD’nin üzerinde olan tesislerin üstyapı, altyapı, peyzaj inşaatlarını tamamladık. Sahip olduğumuz tüm bu deneyimi kamu alanı, belediyeler, TSK, özel sektör ve diğer firmalara aktarmak, uluslar arası alanda adımızı duyurmak en büyük hedeflerimiz.
 
Ülkemizin ilerlemesine verdiğimiz önem, duyduğumuz sorumluluk, bizi 2001 yılı vergi rekortmenliğine taşıdı. Aynı sorumluluk ve yurttaşlık bilinciyle, vergilerimizi aksatmadan ödedik.
 
İnşaat, taahhüt, mühendislik, proje, müşavirlik, emlak, araç gereç, malzeme dış ve iç tedariki konularında, her zaman, her yerde Acarlar Şirketler Topluluğu olarak Türkiye’nin hizmetindeyiz. Her proje ve üretimin her aşamasında yanımda olan ailem ve topluluğun her üyesiyle gurur duyuyor, onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geleceğe hep birlikte yürüyoruz, yürümeye devam edeceğiz.
 
İsmet ACAR
Acarlar Şirketler Topluluğu
Yönetim Kurulu Başkanı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tel: 0216 538 90 00
Fax: 0216 538 90 99
Email: info@acarlar.org.tr
Adres: Acarlar Mahallesi Acarkent Sitesi Acarlar İş Merkezi No:22 İstanbul / Beykoz

Acarlar inşaat Projeler Haritası

Acarlar inşaat Projeleri

Acarlar inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.