|   |  Acarsan Holding Firması
Acarsan Holding

Acarsan Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 1

Acarsan Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Acarsan Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Acarsan Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Acarsan Holding Hakkında

Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Selim ACAR önderliğinde 1977 yılında faaliyetlerine başlayarak tarım, uluslararası petrol ve muhtelif ürün taşımacılığı, ithalat-ihracat ve uzun yıllar farklı unvanlar altında farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdürerek Acarsan Holding adı altında bugünkü konumuna gelmiştir. Gerçekleştirdiği üretim satışı ve yaptığı ihracatla, İstanbul Sanayi Odası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi istatistiklerinde derecelere girerek sayılı firmalar arasında yerini almıştır. Bugünkü ulusal ve uluslararası rekabet gücüne erişmiş olan Acarsan Holding, bilimsel ilkeler ve iş ahlakını önemseyerek, üst düzeyde ticari itibarını sürdürmeye devam etmektedir. Acarsan Holding, bünyesinde bulunan sektörlerde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olup, çalışanları ve müşteri memnuniyeti ile etkinlik gösterdiği tüm alanlarda başarılı olmanın gururunu yaşamaktadır. 
 
Acarsan Holding, üretim sektöründe; Irak, Libya, Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri ve Birleşmiş Milletlerin tedarik firmalarından birisidir. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarınca tercih edilen ve kendi markalarından olan ‘'Acarsan, Banetti ve Rodilla’ modern tesislerinde makarna, un, irmik ve noodle imal etmektedir. 
 
Acarsan Holding, ihracat sektöründe; Irak, Libya, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika, Birleşmiş Milletler, Rusya, Kazakistan, ve AB ülkeleri olmak üzere geniş alanlarda ihracat yapmaktadır. Ayrıca kendi markaları olan; Acarsan, Nobelux, Mahya, Vianetti, Riavia, Rodilla, Pasta Benetti, Macar, Maxun, Nice Baby, 24 Ayar, Acr Acarsan, Cannes, Time Turca, Kan, Pastavia, Nobel, Acarsan Nobel, El Faruk Un ile gıda ürünleri (makarna, un, irmik, çikolata-bisküvi-gofret, bakliye, ayçiçek yağı, tahıl ürünleri), temizlik ve hijyen ürünleri (çocuk bezi ve temizlik ürünleri), inşaat ürünleri (demir, profil, sac, çimento, ve diğerleri), ve talebe göre diğer çeşitli ürünlerin (beyaz eşya, mutfak eşyası, petrol ve plastik, elektrik-elektronik) ihracatlarını yapmaktadır. 
 
Acarsan Holding, otomotiv sektöründe; Scania Çekicileri Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Audi otomobillerinin Gaziantep Satış - Servis ve Yedek Parça Bayiliği, Audi prime; Plus, Prime DOD, ve DOD, petrol istasyonları (Bp Gaziantep Merkez ve Opet Gaziantep Merkez) petrol ve petrol ürünleri ticareti yapmaktadır. Ayrıca Filo sektöründe de faaliyetleri başlamış olup ‘Acarsan Filo’ markası ile Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) üyeliğinde olup Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerini sürdürmektedir 
 
Acarsan Holding, Taşıt Muayene Sektöründe; T.C. Ulaştırma Bakanlığı ve Doğuş Grubu TAV - TÜV SUD birlikteliği ile Dünya standartlarına uygun 5 ayrı yerde ( Mardin Merkez, Mardin Nusaybin, Siirt Merkez, Şırnak Merkez ve Şırnak- Cizre) TÜVTÜRK taşıt muayene istasyonu, 3 gezici mobil araç istasyonu ile motorlu araçlara muayene ve teknik kontrol hizmeti vermektedir. 
 
Acarsan Holding, Gaziantep’te inşaat alanında modern, çevreci konut, rezidans inşaat çalışmalarına devam etmektedir. Gaziantep’te başladığı ICONOVA konut inşaatı projesi,52.000 m2 açık alan üzerine kurulu alanda toplamda 255.000 m2 inşaat alanı yapmaktadır. 26 ile 46 kat arası gökdelen şeklinde toplamda 7 bloktan oluşan ICONOVA’da toplam 570 daire ve 23 ticari alan bulunmaktadır. Dairelerin büyüklüğü 206 m2 ile 1000 m2 arasında değişmekte olup, her biri son teknolojik, modern, lüks dairelerden oluşmaktadır. Sağlık sektöründe Gaziantep’te ise Alman Hastanesi inşaatı ile yatırımlarını sürdürmektedir. Ayrıca yurt dışı müteahhitlik hizmetleri vermekte olan firmamız, Irak Hükümeti ile yapmış olduğu müteahhitlik sözleşmesiyle Irak’ta Dünya standartları dahilinde tam donanımlı 11 adet yüksek yatak kapasiteli hastane yapmaktadır. Şantiyelerinin Hilla, Kerbela, Basra, Nasiriye, Missan, Kut, Tuz, Dujeil, Basra, Hilla ve Ramadi’de olan hastanelerin 8 adetinin tüm proje, inşaat, medikal donanım, bina yönetim sistemi ve hastane yönetim sistemi dâhil, anahtar teslim olarak teslim edilecektir. 
 
Acarsan Holding, enerji sektöründe de girişimlerine başlamış olup, Greeneco Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile MTA (Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü) tarafından açılan jeotermal alanların ihalelerine girmiş ve bunların altı tanesini kazanarak bünyesine almıştır. Şu an sahalarımızda başta elektrik üretimi olmak üzere seracılık, sağlık turizmi, şehir- konut ısıtması yapılmaktadır. 
 
Bu jeotermal alanlar sırasıyla; 
1- Denizli – Sarayköy – Tekke, 
2- Bolu – Seben – Kesenözü, 
3- Muğla – Köyceğiz – Sultaniye, 
4- Muğla – Fethiye – Girmeler, 
5- Mersin – Silifke – Keben, 
6- Konya – Karapınar – Üzecikdağıdır. 
 
Ayrıca Hidroelektrik Santralleri (HES) için 5 ayrı projeye başlayan Acarsan Holding, son teknolojik standartlara göre geliştirdiği projeleri sırasıyla; 
 
1- Çatak-Deliktaş Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali projesi (Van ili Çatak ilçesi sınırlarında, Çatak suyunun 1.490-1.360 metre kotları arasındaki hidrolik potansiyel enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi), 
2- Beşik Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali projesi (Van ili Bahçesaray ilçesi, Mukus Deresinin 1.756-1.635 metre kotları arasındaki hidrolik potansiyel enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi), 
3- Tüğsüs Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali projesi (Van ili Bahçesaray ilçesi sınırlarında, Mukus Deresinin 1.601-1.480 metre kotları arasındaki hidrolik potansiyel enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi), 
4- Gökay 1 Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali projesi (Bitlis ili Hizan ilçesi sınırlarında, Hizan Çayı (Akkilise Deresi) 1.345-1.203 metre kotları arasındaki hidrolik potansiyel enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi), 
5- Gökay 2 Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali projesi (Bitlis ili Hizan İlçesi sınırlarında, Hizan çayı (Akkilise Deresi) 1.200-1.125 metre kotları arasındaki hidrolik potansiyel enerjinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi). 
 
Acarsan Holding ticari ilkeleri ve çalışma prensipleri ile faaliyet ağını sürekli genişleterek, kültürel değerlerinden ödün vermeden günümüzün çağdaş yaşam koşullarına paralel olarak çalışmalarına devam etmektedir.
 
Başkanın Mesajı

1977 yılında başlayan iş hayatımda hedefim ‘’Hep İyiye, En İyiye Ulaşmak’’ oldu. 
 
Hedeflerimize sadık kalarak, kısa süre içinde kendi iş alanımızdaki projelerin yanı sıra, önemli büyüme potansiyeli gördüğümüz iş kollarında gerçekleştirdiğimiz atılımlarla da yolumuza devam etmekteyiz. 
 
Güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan firmamız, bugünkü üretim anlayışı, markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile sanayinin lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 
 
Başarının temel anahtarının sürdürülebilir yenilikçilik olduğunu benimseyerek, bu bilinçle, her gün yeni mesafeler kat ediyoruz. Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizden aldığımız güçle 1977'den bugüne başarımızı sürdürüyoruz. 
 
Bugüne kadar istikrarlı büyümemizi sürdürdük. Bundan sonra da öz değerlerimizden taviz vermeden, ilkelerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz. Şirketlerimiz kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği sektörlerde ve ülkelerde lider olma vizyonu ile hareket ediyor. Dün olduğu gibi bugün de dürüst, ilkeli, ahlaklı, sorumlu ve çevreye duyarlı tutumumuzdan vazgeçmeden, kuşaklar boyu devam edecek bir anlayışı devam ettirmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

M.Selim ACAR 
Yönetim Kurulu Başkanı 
Acarsan Holding
 
Değerlerimiz
DEĞER ;Kalite ve Hizmet anlayışımızla insana ve yaşama DEĞER katmak…
 
Toplum ve Müşteri Odaklılık bir zorlama olarak değil, birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
Bireye ve insan haklarına saygı göstermek, insan odaklı olmak.
Hakkaniyet ve fırsat eşitliği ilkesini benimsemek.
Şeffaflık, Açıklık, Dürüstlük, Bilgi ve izlenimlerini, istek ve içtenlikle, doğruluğunu bozmadan paylaşmak ve sözüne güvenilir olmak.
Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak, sürdürülebilir bir yaşam için emek harcamak.
Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim-egemen toplum için mücadele etmek.
Kalitenin, toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini kabul etmek, bu yolda çaba sarf etmek.
Ben değil, biz yaklaşımı. İyi ve kötü gün de bir arada olmak.
 
Misyonumuz
 
İş çeşitliliğimiz, profesyonel hizmetlerimiz, hizmet sonrasında sağladığımız güvenirlik, etik ve dürüstlük kurallarımıza sadık kalarak kazandıklarımız ve sağladığımız kolaylıklar, sorunlara olan gerçekçi çözümlerimiz ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir holding olarak, temel esaslarımız; 
 
İş etiği ve dürüstlük ilkesiyle, kaliteli ürünleri müşterilerimize en uygun şekilde hizmet bütünlüğüne bağlı kalarak, zengin çeşitlilik, sağlıklı ve güvenli koşullarda sunmak, 
 
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en etkili biçimde karşılarken, sürekli büyüyen ve gelişen bir kurum olarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır, 
 
Müşterilerimizin haklarına, zaman ve emeklerine saygı duyarak sorumluluklarımızın bilincinde olup, en değerli varlık olan insanlığa, çevreye ve evrensel tüm değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, 
 
Yüksek kalite ürünlerimiz, tescillenmiş standartlarımız ve son sistem teknolojik donanımlarımız ve makinalarımız ile hizmet vererek hem müşteri ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hem de bilgi cağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçeklere uyum sağlamak.
 
Vizyonumuz
 
Kurumsal faaliyetlerimizin yapı taşı ve birinci ilkesi tüm sektörlerde ‘’Dürüst ve Güvenilir’’ bir marka olmak, 
 
Kaliteli ve güvenilir ürünleri, hizmet bütünlüğü içinde müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzey de sağlamak, 
 
Ulusal ve uluslararası hizmet veren bir kurum halinde büyüme sürecini sürekli kılmak, 
 
Değişim ve gelişmeleri sürekli izlemek ve kendimizi yenilemek, 
 
Toplum ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle sosyal sorumluluk projelerimizi hayata geçirmek, 
 
Yeni yatırımlar ve genişleyen istihdam alanlarımızla ülke ekonomisine ve kalkınmasına katkı sağlamak. 

Tel: 0342 337 9898
Fax: 0342 337 9892
Email: info@acarsan.com.tr
Adres: 3. Organize Sanayi Bölgesi Kamil Şerbetçi Blv. No: 44 Gaziantep / Şehitkamil

Acarsan Holding Projeler Haritası

Acarsan Holding Projeleri

Acarsan Holding Haberleri

  • Iconova’ya Avrupa’dan 3 Ödül
    Acarsan Holding

    Iconova’ya Avrupa’dan 3 Ödül

    Gaziantep’in benzersiz konut projesi ICONOVA, dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nin ‘En iyi yüksek katlı mimari konut projesi’ ...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.