|   |  Acat Yapı Firması
Acat Yapı

Acat Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 5

Acat Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Acat Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Acat Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Acat Yapı Hakkında

Acat Yapı
 
1985 yılından bu yana inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Acat İnşaat 2010 yılında yeni bir kurumsal yapılanmayla birlikte Acat Yapı ismini almıştır. Kurulduğu tarihten beri çağın şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üretirken, bu süreçte İstanbul’da ve çevresinde, özellikle gelişmiş & gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. 
 
MİSYON
Acat Yapı için asli misyon, inşaat sektöründe fark yaratan hizmet kalitesiyle ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmaktır. Farklılığın ve yeniliğin odak noktasına konumlandırılmasıyla geliştirilen bu strateji sayesinde tasarımı, duruşu ve kalitesiyle çığır açacak projeler inşa etmenin yanında insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. 
 
VİZYON
Çağdaş kent siluetine örnek olacak yapılar inşa ederken üzerinden yıllar geçse de estetik duruşunu koruyacak yaşam alanları üreterek, bulunduğu coğrafyada sektörün lider markalarından biri olmak Acat Yapı’nın öncelikli vizyonudur. İnşa ettiği tüm projelerde birbirini en iyi şekilde tamamlayacak parçaları bir araya getirerek oluşturduğu armoni, Acat Yapı’nın sadece kurulmasına değil, stratejilerine de ilham veren bir değerdir..
 
Neden
Acat Yapı ?
 
Yönetim kurulu üyelerinin tamamı mimar, iç mimar ve inşaat mühendislerinden 
oluşan Acat Yapı, projelerine yüklenici vasfının yanında 
tasarımcı kimliği ile de yaklaşmaktadır. 
 
Bu doğrultuda talep ve ihtiyaçlarına cevap verirken, üstün teknoloji ve modern mimarisi ile yaptığı tüm projelere değer kazandırmayı prensip edinmiştir. 
Acat Yapı, çözümleri ve satış sonrası hizmetleri ile kazandığı güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı sayesinde müşterilerinin ilk tercihi olmayı yıllardır sürdürmektedir.
 

Tel: 0216 550 2206
Fax: 0216 550 2206
Email: info@acatyapi.com.tr
Adres: Erenköy Mahallesi. Bağdat Caddesi. Kantarcı Rıza Sk. No:1/3 İstanbul / Kadiköy

Acat Yapı Projeler Haritası

Acat Yapı Projeleri

Acat Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.