|   |  Açı İş Ortaklığı Firması
Açı İş Ortaklığı

Açı İş Ortaklığı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Açı İş Ortaklığı, konut, ofis ve residence projeleri, Açı İş Ortaklığı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Açı İş Ortaklığı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Açı İş Ortaklığı Hakkında

AÇI İŞ ORTAKLIĞI konut alanında hem Türkiye’ye hem de Avrupa’ya örnek olabilecek düşük enerji tüketimli ( low-e building) mimari, mükemmelliğe odaklanmış, yaşam standartlarını ve konfor şartlarını en ileri düzeyde sağlamaya odaklanmış bir inşaat yapım ortaklığıdır.

 

AÇI İŞ ORTAKLIĞI; Boğazın en güzel ilçelerinden biri olan Sarıyer’in yine en gözde semti olan Tarabya’da, yapısal olarak ömrünü tamamlamış ve ülkemizin en büyük problemlerinden biri haline gelmiş olan deprem dayanımı olmayan, afet riski altındaki yapıların dönüşümüne yönelik ilk projesini gerçekleştirmek üzere plan tadilatı çalışmalarına başlamıştır.

 

AÇI İŞ ORTAKLIĞI; AKKA Grup, Kiriş Turizm İnşaat Yatırımları ve Irmak İnşaat tarafından kurulmuştur.

AÇI’NIN AMACI; Ferahevler’de aynı uygulama alanında kalan 13 adet imar adasından oluşan, yeşil alanlar, yollar ve kamu alanları ile beraber toplam 83 dönümlük alan üzerinde plan tadilatı gerçekleştirmektir. Bunu yaparken ihtiyaç dışı yolları yeşil alanlara çevirerek, spor alanları, doğal alanlar ve meydanlar oluşturmak ve donatı alanlarını büyüterek boğaz hattının sosyal anlamda en büyük sitesini oluşturmaktır.AÇI; en son teknolojik gelişmelerin ışığında mimari olarak kullanışlılık ve konfor gözetilerek inşa edilmiş “Enerji Yönetimi Yapabilen” binalar ile İstanbul’a örnek bir yaşam alanı kazandırmayı hedefler.

Tel: 0212 262 4142

Fax: 0212 262 4142

Email: info@aci.gen.tr

Adres: Adnan Kahveci Cad. Kültür Sk. No:2 Ferahevler İstanbul / Sarıyer

Açı İş Ortaklığı Projeler Haritası

Açı İş Ortaklığı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.