|   |  Adana İnşaat Projeleri
 Adana şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Adana şehrini favorilerinize ekleyin. Adana Şehrini Favorilerime Ekle

Adana Güncel İnşaat Projeleri

Adana İnşaat Projeleri

Adana Konut Projeleri konut projeleri
Adana Konut Projeleri

Adana, nüfus bakımından Türkiye'nin 5. büyük şehridir. Türkiye'deki dördüncü büyük metropolitan alan olup ülkenin önde gelen bir ticaret ve kültür merkezidir. Maden zengini 4. bölge olan Adana; krom, demir ve manganez, kurşun, çinko yatakları açısından önem taşımaktadır. Adana’da Yıllara Göre Konut Satış Adetleri TÜİK veril...

Adana Emlak Haberleri

Adana Hakkında Genel Bilgi

Adana’nın her köşesinde inşaat projeleri yapılıyor. Adana, eski inşaat trendleri kendini yeni nesil tasarım öğelerine bıraktığını en net şekilde gösteren şehirlerden biridir. Aynı zamanda Adana inşaat projelerine bakıldığında modern tasarım öğelerinin yanında yeni nesil inşaat teknolojilerinin de kullanıldığını görüyoruz.

Adana’daki yeni inşaat projeleri,  kentsel dönüşümüm çalışmalarının da etkisi ile sayıları her gecen gün hızla artıyor.

Adana’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir.

Adana’daki en yeni konut projeleri

Adana’nın her ilçesinde yeni konut projeleri yapılmaktadır. Bunda TOKİ’nin Adana’daki çok kapsamlı çalışmalarının da etkisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Adana genelinde 90’e yakın markalı inşaat-konut projesi bulunmaktadır.

Adana’daki en yeni ofis projeleri

Adana’daki ofis projeleri, konutlar kadar olmasa da sayıları her geçen gün artmaktadır. Ofis projeleri firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli altyapı ve teknolojik donanlar ile donatılmış sadece ofis olarak kullanmak için inşa edilmiş binalardır. Adana’da yaklaşık olarak 10’a yakın markalı ofis projesi bulunmaktadır.

Adana’daki en yeni rezidans projeleri

Adana’da rezidans projelerinin sayısı da oldukça fazladır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Adana geneline bakıldığında insanlara yüksek standartlardaki otel konforu ve kendi evinizin rahatlığını sunan rezidansların sayısı da yaklaşık olarak 40 adedin üzerindedir. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.