|   |  Adania İnşaat Firması
Adania İnşaat

Adania İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 3

Adania İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Adania İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Adania İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Adania İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

Adania İnşaat 21 yıllık bir grup olan Son Grup iştiraklerindendir. Adania İnsaat gibi Songrup iştraklerinden olan Çukurova Gayrimenkul inşaat Adana, Mersin ve İstanbul’da 23 projeye imza atmıştır. İstanbul´da arsasını Enka’dan aldığımız Çukurova Adanus Park gibi lüks konutlar, 36 Katlı Çukurova Tower, Mersin’in sahil kenarında 450-550 dairelik konutlardan oluşan Avrupalılar için inşa edilmiş lüks yazlık ve rezidanslar dikkat çekmektedir.

Adania İnsaat; uzman ve deneyimli kadrosu ile Kentsel Dönüşüm kapsamında  Özel, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına  ait tüm Yapılar, Lüks Konut Projeleri, Lojistik Depolar, İs Merkezleri, Endüstri Yapıları, Hastane, Otel, Sanayi siteleri, Fabrika binaları gibi üstyapi hizmetlerini  vermektedir.

Adania İnsaat olarak; kentsel dönüşüm kapsaminda çözüm ortaklarımız ile özlemini duydugumuz depreme dayanıklı, kaliteli yaşam alanlarına kavuşturmak için çalışmaktayız.

 

Misyon

Adania İnşaat, şehrin dağınık, kalitesiz yapılarından kentsel dönüşüm ile lüks, modern yaşam alanları oluşturmak amacı ile kurulmuştur.

Çevreye duyarlı gayrimenkul ve inşaat projeleri gerçekleştirerek, müşterilerimize çağdaş ve güvenilir konutlar sunmak ve bu doğrultuda sektörel farklılıkları yakalayarak müşterimizle paylaşmak kurumsal misyonumuzdur.

Vizyon

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin kullanımıyla profesyonel ve uluslararası standartlarda iş yapabilen ve bu doğrultuda nitelikli yapı, gayrimenkul, inşaat taahhüt projeleri üretebilen, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan bir marka olmak kurumsal vizyonumuzdur.

 

Başkan'ın Mesajı

Songrup iştiraklerinden olan Adania İnşaat özellikle İstanbul’da kentsel dönüşüm projeleri geliştirmek için kurulmuştur.

Büyük ölçekli proje yatırımlarında ortaklığa sıcak bakan şirketimiz, özellikle İstanbul’da beklenen depreme dayanıklılığı yüksek, kaliteli ve farklı çizgisiyle inşaat projeleri yaratmayı hedeflemektedir.

İstanbul’daki ciddi deprem tehlikesi olmasından dolayı yapılaşmanın %50lik kısmının yıkılıp tekrar yapılmasının zorunluluğundan dolayı kentsel dönüşüme yönelik projeler geliştirmeyi sosyal görev olarak görmekteyiz.

Grubumuz, marka bilinirliği ve prestiji ön planda tutarak, proje geliştirmede istikrarla büyümeyi esas almıştır.

Cihangir SON
Başkan

Telefon: 0212 445 5656
Fax: 0212 500 3474
Email: info@adaniainsaat.com
Adres: Taş Ocağı Caddesi My Office 212 No: 3 Kat: 9 D: 156 Bağcılar / İstanbul / Türkiye

Adania İnşaat Projeler Haritası

Adania İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.