|   |  Adeko Grup Firması
Adeko Grup

Adeko Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Adeko Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Adeko Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Adeko Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Adeko Grup Hakkında

Kurumsal


Hakkımızda


ADEKO GRUP YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

 

Firmamız Sayın Korel ADEMOĞLU ve tarım sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan mühendis – işletmeciler tarafından 1994 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. Kurucumuz Sayın Korel ADEMOĞLU uzun yıllar tarım sektöründe üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. 2000 yılının Eylül ayında acı kaybı sonucu, firmamızın Genel Müdürlüğü ‘ne, Şayan ADEMOĞLU geçmiştir. Yönetime gelmesi ile şirket çalışma alanı olarak yapı ve inşaat sektörüne yönelmiş ve hızlı ama istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür.

 

Adeko Grup Yapı San. ve Tic. A.Ş. , buğüne kadar pek çok başarıya imza atmış, projelerini başarıyla bitirmiş, inşaat sektöründe yerini almıştır. Yapmış olduğu projelerde önceliği, sağlamlığa ve kaliteye veren Adeko Grup Yapı, estetik yönünden de diğer firmalardan ayrılmaktadır. 

14 yıldır, sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm Adeko Grup Yapı ekibi olarak titizlikle çalışıyoruz. Başta Çeliktepe olmak üzere İstanbul`un farklı bölgelerinde semt dokusuna uygun binalar inşa ediyoruz. Yaptığımız üstün kalitedeki lüks konutlar ile fark yaratıp, binalara ve bulunduğu semte değer katıyoruz. Butik inşaat anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun prestijli projeler sunuyoruz.

 

ADEKO ‘nun POLİTİKASI

Kurumsal iş anlayışımızla, dünya standartlarında yeni teknolojileri kullanarak, zamanında, güvenilir, sorunsuz ve müşteri beklentileri doğru tespit edilmiş projeler sunmaktır.

 

ADEKO ‘nun VİZYONU

Projelerimizi zamanında Teslim etmek, Ruh ve Estetik bütünlüğünün uyumunu sağlamak, Yaşam kalitesini ve insan mutluluğunu ön planda tutmaktır.

 

ADEKO ‘nun PRENSİBİ

Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ürün ve hizmet politikasından ilkelerimizden ve dürüst kimliğimizden taviz vermemek,  Değişime hızla uyum sağlamak, üretken, verimli olmak,  Çalışma ortamlarımızın güvenli ve sağlıklı olması için gerekli önlemleri almak  ve bunların korunmasına öncelik vermek, Ülkemizdeki yasal mevzuatlara ve iş güvenliği yönetmeliklerine uymak,. Başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımak ana prensibimizdir.

Tel: 0212 279 8485

Fax: 0212 279 8485

Email: info@adekogrup.com

Adres: Emniyet Mah. Emniyet Cad. 2/3 İstanbul / Kağıthane

Adeko Grup Projeler Haritası

Adeko Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.