|   |  ADM Group İnşaat Firması
ADM Group İnşaat

ADM Group İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

ADM Group İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ADM Group İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ADM Group İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ADM Group İnşaat Hakkında

ADMGROUP KURUMSAL

Hakkımızda
ADMCİTY İNŞAAT 2007'den itibaren İNŞAAT sektörüne finansal ortaklıklarda bulunarak başlamıştır. İstanbul'un farklı bölgelerinde inşaatlarda finansal ortaklık gerçekleştiren ADMCİTY İNŞAAT bu süreçte kazanmış olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve finansal güç ile 2011 yılında ADMCİTY İNŞAAT LTD. ŞTİ. kurulmuştur. Esenyurt bölgesinde yılda 3 ile 4 proje üreterek deneyim ve tecrübe edinmiştir.

Kalite Politikamız
Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimizle bugün; bölgemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Hem ulaştığımız kitle hemde takım arkadaşlarımız arasında sinerjiyi yaratabilmek için benimsediğimiz değerler; Müşerilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

Misyonumuz
Kaliteli yaşam için kaliteli yapı'' felsefesi ile yola çıkan firmamız bu amacına uygun olarak geçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu bölgeye değer katmak, müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesi ile hizmet vermek ve güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonu ile geçmişten bugüne çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Ülke standartlarında, kaliteli ve modern yaşam alanları inşa eden firmamız ADMCİTY İNŞAAT günümüzde kaliteli ve lüks konut projesi söylendiğinde ilk akla gelen öncü firmalardan birisi olmuştur. AMDCİTY İNŞAAT teknolojiye yatırım yaparak inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde olduğu projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım önce gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen ADMCİTY İNŞAAT gelecekte TÜRK inşaat sektöründe büyük katkılar sunmaya başlayacaktır.

Telefon: 444 0 236
Fax: 0212 433 2001
Email: info@admcityinsaat.com.tr
Adres: Yakuplu Mah. 208. Sokak No:21 Kat:3 (E-5 Yanyol) Beylikdüzü / İSTANBUL

ADM Group İnşaat Projeler Haritası

ADM Group İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.