|   |  ADM inşaat Firması
ADM inşaat

ADM inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 6

ADM inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ADM inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ADM inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ADM inşaat Hakkında

ADM, 6 ortağın bir araya gelmesiyle 2003 yılında Beylikdüzü’nde konut inşaatına başladı.

Kurucuların tamamı inşaat, özellikle konut inşaatı alanında uzun yıllara dayalı deneyimlerini, birikimlerini yanyana getirdiler.

Projeler firma bünyesinde üretilmektedir, ülkedeki ve dünyadaki yenilikler, gelişmeler titizlikle izlenerek üretilen projelerde özgünlük esas alınmaktadır.

ADM, çeşitli yaşam projelerinde tüketicinin hayatını kolaylaştırmayı, bulunduğu bölgeye değer katmayı, güncel gelişmeler ışığında yüksek standartları yakalamayı hedeflemiştir.

Bu hedefe ulaşmak için statik sağlamlık ve estetik uygulama yapı önceliğimizi oluşturmuştur.

Kendi içinde birbiriyle yarışan projelerimiz, bölgemizdeki diğer projelerle de olumlu bir rekabet içindedir.

Konut, çarşı, ofis vb projelerimiz bölgedeki farklı yaşam alanları ve farklı ihtiyaçlara çağdaş ölçeklerde cevap vermekte, tüketici memnuniyetini, huzurlu yaşamı ve kazançlı yatırımı üst düzeye çıkarmaktadır.

ADM, tüm ortakları, çalışanları ve müşterileriyle ahenkli bir yaşam birliği içinde, bugünün ve geleceğin sağlam, güvenlikli, güzel inşaat yapılarını istikrarlı bir biçimde üretmeye devam etmektedir.

Aynı anlayışla, Ukrayna’daki şantiyemizin de bu yıl sonunda açılması programlanmıştır.

ADM inşaat, yaşam çözümleri bayrağını, bilime ve tekniğe sadakat, hukuka ve çevreye saygı ilkelerinden sapmadan dalgalandırmakta, kurumsal yapısını müşteri memnuniyeti çerçevesinde gelişip güçlendirmeye devam etmektedir.

Tel: 0212 886 3434
Fax: 0212 872 8161
Email: info@adm.com.tr
Adres: Cumhuriyet Mah. E5 yanı İstanbul İş Merkezi Kat:8 İstanbul / Büyükçekmece

ADM inşaat Projeler Haritası

ADM inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.