|   |  Adnan Kılıçoğlu inşaat Firması
Adnan Kılıçoğlu inşaat

Adnan Kılıçoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 7

Adnan Kılıçoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Adnan Kılıçoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Adnan Kılıçoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Adnan Kılıçoğlu inşaat Hakkında

KURUMSAL

HAYALLERİNİZİ İNŞA ETMEK İÇİN İNŞAATIN HER ALANINDAYIZ...

İnşaat sektörününün temellerinden yetişip gelen ve bugün İzmir’in öncü projelerine ismini yazdıran Adnan Kılıçoğlu markası, 1999 yılında İzmir’de kuruldu. Adnan Kılıçoğlu; bilgi, birikim ve vizyonunu kurumsal bir çatı altında ailesi ve ortaklarıyla geleceğe taşımak için tüm gücüyle çalışıyor. 

1969 yılında İzmir’e yerleşip, faaliyetlerini inşaat sektöründe sürdüren bir ailenin ferdi olan Adnan Kılıçoğlu, 1999 yılına kadar ailenin firması, Kılıçoğlu İnşaat adı altında çoğunluğu Karşıyaka bölgesinde olmak üzere İzmir’de 600’ün üzerinde konut projesini gerçekleştirmiştir. Bu süreçte kazandığı tüm tecrübe ve birikimleri 1999 yılında kendi adıyla kurduğu Adnan Kılıçoğlu İnşaat olarak sektöre kazandırmıştır. 

2000 yılında Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden yüksek dereceyle mezun olan eşi Mine Yılmaz Kılıçoğlu’nun ortaklığıyla, Adnan Kılıçoğlu İnşaat’ın vizyonu güçlü bir mühendislik alt yapısı kazanarak taçlandırılmıştır. 

Misyonunu “Mükemmellik, kalite, estetik, dürüstlük ve güven” olarak belirlediği değerleri yaşatmak olan Adnan Kılıçoğlu İnşaat, kurulduğu günden bugüne sadece “Daha konforlu ve estetik yapılar” tasarlamamış, projelerini gerçekleştirdiği bölgelere artı değerler katarak şehrin mimari silüetini de zenginleştirmeyi ilke edinmiştir. 

“Hayal ettiklerinizden daha fazlasını inşa ediyoruz” sloganını kendisiyle özdeşleştiren Adnan Kılıçoğlu İnşaat, kalite politikasını maksimize ederken maliyetleri gerçek değerlerden sunarak çevre ve toplumsal sorumluluğunu her projesiyle müşterilerine kazandırmaya devam etmektedir.

Telefon: 444 42 41
Gsm: 0533 257 2781
Fax: 0232 362 7397
Email: info@adnankilicoglu.com
Adres: Zübeyde Hanım Cad. NO:35 K:1 Karşıyaka / İzmir

Adnan Kılıçoğlu inşaat Projeler Haritası

Adnan Kılıçoğlu inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.