|   |  ADR İnşaat Firması
ADR İnşaat

ADR İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 4

ADR İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, ADR İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ADR İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ADR İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

Biz Kimiz
2006 yılında ALİ DURAN öncülüğünde faaliyetlerine başlayan firmamız, genişleyen portfolyosu ile sektördeki çalışmalarına devam etmektedir. Yurtiçinde projelendirmeden, dekorasyona kadar anahtar teslim olarak tamamladığımız konutlar, ticaret merkezleri ve müstakil yapılar ile ilgili çalışmalar ADR İnşaat’ın başlıca faaliyet alanlarıdır.
 
ADR İnşaat – Taahhüt olarak ilk amacımız; kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak, müşterilerimizi zamanında ve kusursuz proje teslimi ile memnun etmektir.
 
ADR İnşaat – Taahhüt tüm faaliyetlerini kalite belgeleri çerçevesinde sürdürmektedir.

 

ÇELİK İMALATI

ADR İnşaat – Taahhüt olarak 2014 yılının ikinci yarısında portföyümüze kattığımız Çelik İmalat Tesisi ile 1800 m2 kapalı, 2500 m2 açık alan ile çelik sektöründe hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.
 
Bünyesine kattığı deneyimli ekibi ile çok sayıda lokasyonda çalışmalarını sürdüren firmamız endüstriyel alanda kısmi ve anahtar teslimi projelerinize hitap etmektedir. Her türlü çelik yapı tasarımı, projelendirme, projelere uygun imalat ve montaj, silolar, çatı imalatı, kumlama ve boya gibi alanlarda da hizmet vermektedir.
 
Hedefimiz kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektöre yön veren projelere imza atmak. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrası satış hizmetlerini verebilmek ve müşterilerimizin değişim ve gelişimine katkıda bulunmak öncelikli ilkelerimizdendir.

Telefon: 0555 582 7997
Email: info@adrinsaat.com
Adres: Yenidoğan Mah. Fabrika Caddesi. No:81/A ADR İş Merkezi Yanı Sakarya / Adapazarı

ADR İnşaat Projeler Haritası

ADR İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.