|   |  ADS Yapı Firması
ADS Yapı

ADS Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

ADS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ADS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ADS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

ADS Yapı Hakkında

15 Yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. olarak şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet+kar veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. nin grup şirketleri olarak 2007 yılından bu yana ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT olarak İstanbul’da yeni yaşam alanları şekillendirmek ilkesi ile detaycılığı hiç elden bırakmadan birçok projeye imza atmıştır.

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş., ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT ‘ ın ortak iştirakleri ile İstanbul’un her iki yakasında hayata geçirdikleri Konut Projeleri, İstanbul İlçe Belediyelerine ait Hizmet Binaları, Kültür Merkezleri, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Oteller, Okullar, Hastaneler, Benzin İstasyonları yer almaktadır.

Profesyonel bir idari yapı, yüksek kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden kısa zamanda pek çok başarılı projeye hayat veren ADS YAPI önümüzdeki dönemde de yeni projelerle sektörde kendini göstermeye hazırlanmaktadır,

 

MİSYONUMUZ

Yeni istihdam alanları yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. İnşaat sektöründe nitelikli rekabet oluşturmak, çalışanlarımızı mutlu etmek, müşterilerimize mutlak memnuniyet sağlamak.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına yaşam alanları oluşturmak vizyonu ile başarılı projelere imza atmak ve marka olmak.

 

BAŞKANIN MESAJI


2001 yılından itibaren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. olarak başlayan yolculuğumuz artan hedeflerimizi gerçekleştirmek için kurduğumuz grup şirketlerimiz ADS YAPI ve NOVEL İNŞAAT olarak da özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatlarını kolaylaştıracak projelere imza atıyor ve sizlerin hayatına dokunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hep birlikte güzel bir geleceğe , daha başarılı yeni nesil yetiştirmeye olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu..KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş.’ nin bilgi birikimi , tecrübe ve ışığında kurduğumuz ADS YAPI , İstanbul’un değişim dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlayacak yatırımlara önem verdik.

Kaliteli hizmet anlayışı, verdiğimiz sözlerin arkasında durarak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak birçok konut, , İşyeri, Plaza, Hastane, Yurt, Okul ve Benzin İstasyonları inşa ettik. Bize güvenen ve inanan siz değerli dostlarımızın da beklenti ve yönlendirmeleri ile de gelecekteki yeni projelerimize yön vermekteyiz.

İstikrarlı ve emin adımlarla yükselişimiz, sektörde kaliteyle birlikte uygun fiyat politikası ile örnek teşkil etmeye devam ederken, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen kendimizi geliştirmeye ve ülke ekonomisine de değer katmaya, hedeflerimizi yükselterek sektöre hizmet etmeye devam edeceğiz.

 
Saygı ve Sevgilerimle
Nuri KIRIK
ADS YAPI Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0212 855 1818
Faks: 0212 855 1818
Email: info@adsyapi.com
Adres: Barış Mahallesi. Belediye Caddesi. Ginza Lavinya Park Sitesi. No:30/126 Beylikdüzü / İstanbul

ADS Yapı Projeler Haritası

ADS Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.