|   |  Afa İnşaat Firması
Afa İnşaat

Afa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1984

  • Proje Sayısı : 4

Afa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Afa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Afa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Afa İnşaat Hakkında

TARİHÇE

1984'ten bugüne…

1984’te inşaat sektörüne ilk adımlarını atan Adil İniyok 1990 yılında Kardeşler Dekorasyon adı ile inşaat firmasını kurmuştur. Başta müşteri memnuniyetini olmak üzere; güven, titizlik ve yeniliği kendine ilke edinen firmamız 2004 yılında Afa İnşaat adıyla değişmiş,yenilenmiş ve gelişmiş bir halde zamanın gereksinimlerine ayak uyduracak ekip, donanım, tasarım ve kalitesi ile İzmir ve Ege bölgesinde inşaat sektörünün öncüsü haline gelmiştir.

MİSYON

Misyonumuz, çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden, müşteri memnuniyetini arttıran, güvenilirliği koruyarak hızlı çalışma performansını azimle sürdüren, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

VİZYON

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

Telefon: 0232 347 9219
Fax: 0232 347 9219
Email: info@afayapi.com.tr
Adres: 273/8 Sokak No: 7/B ( Halı Saha Karşısı ) Mansuroğlu Mahallesi / Bayraklı - İzmir

Afa İnşaat Projeler Haritası

Afa İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.