|   |  Afik Group Firması
Afik Group

Afik Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Afik Group, konut, ofis ve residence projeleri, Afik Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Afik Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Afik Group Hakkında

A.S. Afik Ortadoğu'da faaliyet gösteren uluslararası bir kalkınma ve inşaat şirketidir. Şirket, gelişmekte olan Türkiye ve kuzey Kıbrıs gayrimenkul piyasalarında bir ihtiyaç tespit etmiş olup, bu ihtiyaca istinaden hızlı bir şekilde inşaat sektörüne girerek başarılı projelere imza atmıştır. 
 
A.S Afik group bir aile şirketi olup CEO su Simon Mistriel Aykut ve oğulları Yaakov ile Michael Aykut tarafından yönetilmektedir. A.S Afik group un merkezi KKTC de dir. 
 
Sayın Şimon Aykout, inşaat mühendisi olup sektörde 35 yıllık bir kariyer geçmişine sahiptir. Kariyerine Afrika nın  Fildişi sahilleri de bulunan Abidjan  şehrinde 12 yıl inşaat projelerinde görev yapmış  ve dünyaca ünlü Abidjan Katedrali'nin inşaatını tamamlamıştır.
 
Şirket, Orta Doğu'da binlerce konut yapmış olup inşaat yapımında değerli  Türk ustalarını ve mühendislerini çalıştırarak güvenilirli ve yüksek kalitete bir çok projeye imza atmakla engin bir tecrübeye sahip olmuştur. 
 
About Us
 
A.S. Afik Ltd. 
A.S. Afik is an international development and construction company operating in Middle East. The company has identified a need in the emerging Turkish and Cyprian real estate markets, and is currently focusing on expanding its development and construction activities in these markets which present an excellent opportunity for rapid growth.
 
Mr. Shimon Aykout, CEO of A.S. Afik, is a civil practical engineer and has a track record of 30 years in the construction industry. Mr. Aykout has led construction projects on the Ivory Coast and Mali. Among many other projects, he led the construction of the world famous Abidjan Cathedral in Abidjan.
 
The company uses Turkish craftsmen for building thousands of housing units in the Middle East. It leverages its vast experience for promoting and constructing dozens of projects which earned a reputation for reliability and high quality construction.

Tel: 0530 939 0380
Fax: 
Email: info@afikgroup.com
Adres: Melih Gökçek Bulvarı 23. Cadde. 692. Sokak Kardelen Mahallesi. BatıKent Ankara / Yenimahalle

Afik Group Projeler Haritası

Afik Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.