|   |  Afm inşaat Firması
Afm inşaat

Afm inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 2

Afm inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Afm inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Afm inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Afm inşaat Hakkında

AFM İnşaat 2004 yılında kurulmuştur, ana faaliyet konusu inşaat sektörüdür, buna ek olarak inşaata yönelik olarak mobilya sektöründe de faaliyet göstermektedir. Üç kardeşin isimlerinin ilk harflerinden oluşan AFM, kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Mimaride tekdüzelik yerine estetik kaygısını sürekli göz önünde bulunduran projeler üreten ve bunları hayata geçirerek bulunduğu bölgede takip edilen marka haline gelmiştir. 
Genç ve dinamik bir ekip çalışması sonucu birçok ilke imza atan AFM İnşaat yine bir ilki gerçekleştiriyor:
Kentsel Dönüşüm Kayseri’de ilk defa AFM İnşaat’ın “AFM NEW STAR” projesiyle başlıyor. Talas Bahçelievler’de bulunan ve 1980’li yıllarda projesi tamamlanmış olan toplamda 5 Blok ve 75 daireden oluşan YILDIZ EVLER SİTESİ’ nin 6306 sayılı AFET RİSKİ ALTINDAKİ ALANLARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ HAKINDAKİ KANUN kapsamında yıkımını resmi törenle gerçekleştirerek inşaat çalışmalarına başlamıştır.

Tel: 0352 437 0438
Fax: 0352 245 1844
Email: info@afminsaat.com
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Mevlana Caddesi, Uğur Sokak 5/B Kayseri / Talas

Afm inşaat Projeler Haritası

Afm inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.