|   |  Afta İnşaat Firması
Afta İnşaat

Afta İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2001

  • Proje Sayısı : 5

Afta İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Afta İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Afta İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Afta İnşaat Hakkında

Başarılarını 2001 yılından bu yana sürdüren Afta İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini biraraya getiren bir marka olmuştur.
 
Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Afta İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.
 
Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı ulusal bir sorumluluk olarak benimseyen Afta İnşaat, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır.

Vizyonumuz
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve tüm Türkiye de örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
 
Misyonumuz
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Tel: 0454 505 0000
Fax: 0454 505 0001
Email: afta@aftainsaat.com.tr
Adres: Hacı Siyam Mah. İnönü Cad. No:32 Pk:28100 Giresun

Afta İnşaat Projeler Haritası

Afta İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.