|   |  Ağaçkakan inşaat Firması
Ağaçkakan inşaat

Ağaçkakan inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Ağaçkakan inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ağaçkakan inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ağaçkakan inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ağaçkakan inşaat Hakkında

Tarihçe

1996 yılında küçük bir sermaye ile kurulan şirketimiz bugün özellikle konut, işyeri ve ticaret merkezi inşaatları yapan, inşaat, satış, yatırım ve danışmanlık konularında; müşteri memnuniyetini hedef edinerek, kaliteli hizmeti tanımlanan zamanda ve maliyette yerine getirerek hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Kadrosunda bulundurduğu konusunda uzman teknik personeli ile hem yatırımcı hem de müteahhit kimliği ile müşteri taleplerini optimize eden anlayış ile 500,000 m² den fazla inşaat tecrübesi bulunmaktadır.

Vizyon - Misyon

Vizyon:
Hedefleri en iyi şekilde ortaya koyarak; proje büyüklüğü, sınıfı, hacmi fark etmeksizin en ince ayrıntılarına kadar düşünüp, etkin kadromuzla en uygun çözümleri sağlamak.

Misyon:
Müşterilerimize; konut, otel, iş merkezi, alışveriş, gayrimenkul ve sektörümüzdeki hedef tüm alanlarda; inşaat, satış, yatırım ve danışmanlık konularında; müşteri memnuniyetini hedef edinerek, kaliteli hizmeti tanımlanan zamanda ve maliyette yerine getirerek hizmet vermek.

Tel: 0212 544 3330
Fax: 0212 544 3350
Email: info@agackakan.com.tr
Adres: Altıntepsi Mah. Öztekin Cad. No:3 Miyansera Evleri 34035 İstanbul / Bayrampaşa

Ağaçkakan inşaat Projeler Haritası

Ağaçkakan inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.