|   | 
Ağaoğlu inşaat

Ağaoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 24

Ağaoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ağaoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ağaoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ağaoğlu inşaat Hakkında

Başkanın Mesajı
 
Biz Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.
 
Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat, turizm ve enerji projeleriyle değil; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyoruz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.
 
Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.
 
Ali AĞAOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
 
Tarihçe
 
Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, İnşaat, enerji ve Turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
 
My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.
 
Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.
 
İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu,  Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.
 
Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.
 
Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır.
 
Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Grup şirketler

İnşaat Grubu

Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.
1981 yılında "Akdeniz İnşaat" olarak faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat, turizm ve hizmet sektöründeki projelerini sürdürmektedir.
 
Ağaoğlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş
2006 yılında Ağaoğlu Grubu bünyesinde kurulan, Ağaoğlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş Bodrum-Milas’ta 8.5 milyon m²’lik alan üzerinde proje geliştirmektedir.
 
Ağaoğlu Cadde İnşaat A.Ş
Ağaoğlu Cadde İnşaat kentsel dönüşüm süreciyle birlikte büyük bir değişim ve gelişim içerisine giren Bağdat Caddesi’nde faaliyetlerine devam etmektedir. Ağaoğlu Cadde İnşaat, cadde kültürüne ve kalitesine uygun en son deprem yönetmeliklerinin bile üzerinde inşaat teknikleriyle, “doğru alan kullanımı” ile projelendirilen yapılarda, estetik duygusunu ve en önemlisi Ağaoğlu kalitesini ve güvenilirliğini Bağdat Caddesi ile buluşturmaktadır.
 
Enerji Grubu
 
Deryalar Elektrik Üretim A.Ş.
Aynı Grubun bünyesinde bulunan Deryalar Elektrik Üretim A.Ş. Çanakkale'de Gökçeada RES (78 MW)'in kurulması ile ilgili proje çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Marmarares Elektrik Üretim A.Ş.
Marmarares Elektrik Üretim A.Ş., Ağaoğlu Enerji Grubu'nun Çubuklu RES (50 MW) ve Esenköy RES (18.45 MW) projelerini hayata geçirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Üçgen Seferihisar Rüzgar Enerjisi Elektrik Üretim A.Ş.
Üçgen Seferihisar Rüzgâr Enerjisi Elektrik Üretim A.Ş. ise İzmir Seferihisar'da 14 MW kapasitedeki Rüzgâr Enerji Santralini kurmak ve işletmek üzere kurulmuştur.
 
Durusu Enerji Üretim A.Ş.
Durusu Enerji Üretim A.Ş., Bingöl'de ve Fırat Nehri'nin önemli kollarından Perisuyu üzerinde kurulması planlanan 46 MW kurulu güçteki Duru Regülatör ve Hidroelektrik Santrali projesini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
 
Yedisu Enerji Elektrik Üretim Ltd. Şti.
Yedisu Enerji Elektrik Üretim Ltd. Şti., Bingöl'de, Şampaşa Çayı üzerinde kurulması planlanan 15,8 MW kurulu güçteki Abdalan Regülatörleri ve Hidroelektrik Santrali projesini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.
 
Optimum Enerji Üretim A.Ş.
Ağaoğlu Enerji Grubu bünyesinde bulunan Optimum Enerji Üretim A.Ş., özellikle yer altı kaynaklarını (Jeotermal Enerji ve Madenler) ekonomimize kazandırmak gayesiyle yapılan çalışmaları yürütmek üzere kurulmuştur. Gürcistan'da toplam 48 MW kurulu gücünde 3 HES projesi geliştirmektedir. Kütahya'da 4 adet jeotermal kaynak arama ruhsatına sahiptir.
 
Amaden Madencilik Sanayi A.Ş
Madencilik ve Jeotermal sektöründe faaliyet göstermek için kurulmuş olup, Muğla ilinde 5 adet jeotermal ruhsatı bulunmaktadır.
 
Ağaoğlu Enerji Üretim A.Ş
Ağaoğlu Enerji Grubu, İstanbul’da toplam kurulu gücü 70 MW olan kojenerasyon tesisinin kurulma çalışmalarına devam etmektedir.
 
GA Elektrik Enerjisi Üretim Satış A.Ş
Amasya’nın Taşova İlçesi’nde 20.34 MW Kurulu gücündeki hidroelektrik santralinin inşaatına devam etmektedir.
 
Ağaoğlu Enerji Toptan Satış A.Ş
Ağaoğlu Enerji Grubu, bünyesindeki üretim tesislerinin ürettiği elektriğin satış faaliyetlerini yürütmektedir.
 
Aydınlık Enerji Üretim A.Ş
Şırnak ilinde, 79 MW kurulu gücündeki Yüksekkaya HES Projesi’nin geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Bakır Enerji Elektrik Üretim A.Ş
Bursa’nın Gemlik ilçesinde 32.5 MW Kurulu gücündeki Kürekdağ RES projelerini hayata geçirmek üzere kurulmuştur.
 
Turizm Grubu
 
Uludağ Tur. Uludağ Turizm ve Ticaret A.Ş.
Ağaoğlu Turizm Grubu bünyesinde bulunan Uludağ Tur, Uludağ Turizm ve Ticaret A.Ş Uludağ’da 1.oteller bölgesinde yer alan Ağaoğlu My Resort otel, İstanbul Ümraniye’de yer alan Ağaoğlu My City otel ile Samandıra’da yer alan Ağaoğlu My Village Residence ile turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.
 
My City Hotel
Benimsemiş olduğu sürekli gelişim felsefesinden yola çıkarak sahip olduğu tüm kaynakları, faaliyet gösterdiği sektörlerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda değerlendirmeyi kendine misyon edinen Ağaoğlu Şirketle Grubu, "Yarının İstanbul'u" Ümraniye bölgesindeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
 
My Mountain Uludağ
Ağaoğlu Şirketler Grubu 2011 yılı içerisinde bünyesine kattığı 23.550 metrekare alana kurulmuş olan Kartanesi otel ile Uludağ'a yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi.
 
Kuşaklıkaya Turizm İşletmeleri ve Ticaret A.Ş.
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun turizm alanındaki önemli yatırımlarından biri olan "Ağaoğlu My Resort Otel " bünyesinde açılan Kuşaklıkaya Telesiyej tesisleri ile Uludağ, Avrupa'nın en önemli kayak merkezlerinden biri olacak. Toplam yatırım değeri, 7 Milyon Euro olan Doppel Mayer marka Avusturya menşeili telesiyejlerle Uludağ'ın en yüksek noktasına ulaşma olanağını sağlıyor.
 
Ağaoğlu Turizm ve İnşaat A.Ş.
Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Kulübü My Club'ın işletmeciliğini üstlenmek üzere kurulmuştur.
 
My Club
Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Kulübü My Club... Ağaoğlu sakinlerini renkli ve keyifli bir hayata davet etmektedir. My Club'da kendisine vakit ayırmak, çeşitli aktivitelere katılmak, enerji kazanmak ya da dinlenmek isteyenler için pek çok seçenek sunulmaktadır.
 
Misyon ve Vizyon
 
Vizyonumuz;
 
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
 
Misyonumuz;
 
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak.
Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak.
Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.
 
Değerler
 
Ağaoğlu Marka Değerleri
 
Ağaoğlu Marka Değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kattıklarımızla birlikte; koruduklarımız, geliştirdiklerimiz ve yeniden yarattıklarımız aracılığıyla toplumumuza kattığımız değerlerin bütünüdür.
 
Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmak
Projelerimizle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamak
Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek, hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek
Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmek
İleri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimize uygulamak
Sürekli üretkenlik politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak
Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçmek için 'Kentsel Dönüşüm Projeleri'ne destek vermek
Gerek doğal afetler gerek asayiş açısından güvenli yaşam alanları inşa etmek
Ağaoğlu İlkeleri
 
Hızlı ve kaliteli üret, yaşama değer kat.
Doğal dokuyu koru, yaşama saygı göster.
Hizmet sürekliliğini sağla, yaşama destek ol.
Bina mimarı değil, yaşam mimarı ol.
 
Kalite - Çevre - İSG Politikamız
 
Temelini insana ve doğaya saygının oluşturduğu bir Ağaoğlu kuruluşu olan Akdeniz İnşaat, Yaşam Mimarlığı felsefesini sürdürürken yaptığı tüm projelerde;
 
Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği normlarda maksimum seviyede uygulamayı,
Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitesini sürekli arttırmayı,
İşini söz verilen zamanda teslim etmeyi
Her seviyedeki profesyonel çalışanları ile projelerimizi sürdürürken, çalışanlarını periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerini sürekli güncel kılmayı,
Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) riskleri ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi,
Güvenli çalışma alanları yaratarak gerek ofislerimiz gerekse şantiyelerimizin iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmeyi,
Doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt eder.

Tel: 0216 687 1111
Fax: 
Email: info@agaoglu.com.tr
Adres: Barbaros mah. Ihlamur sk. No.4A, Özel İşyeri No:1 34746 İstanbul / Ataşehir

Ağaoğlu inşaat Projeler Haritası

Ağaoğlu inşaat Projeleri

Ağaoğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer