|   |  Ağaoğlu inşaat Firması
Ağaoğlu inşaat

Ağaoğlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 28

Ağaoğlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ağaoğlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ağaoğlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ağaoğlu inşaat Hakkında

Ağaoğlu İnşaat Tarihçesi

Faaliyetlerine 1981 yılında kurduğu Akdeniz İnşaat ile başlayan Ağaoğlu Şirketler Grubu, inşaat, enerji, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

My konsepti ile üretimini tamamladığı projelerde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başaran Ağaoğlu Şirketler Grubu, bugüne kadar tamamladığı projelerle 30 binin üzerinde nitelikli konut inşa etmiş ve bu projelerin birçoğunda hızlı satış rekorlarının ve arzın çok üzerindeki talebin haklı gururunu yaşamıştır.

Ağaoğlu’nun yarattığı My konsepti ile üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

İnşaat sektörünün yanında Turizm sektöründe de tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Ağaoğlu Şirketler Grubu,  Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ’da ve İstanbul’da bulunan otelleri ile Turizm sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir.

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve kapsamlı spor ve yaşam kulüplerinden olan My Club, içinde yer alan açık- kapalı yüzme havuzları, SPA merkezi, son teknoloji fitness salonları, KidsClub, Squash, masa tenisi ve basketbol sahaları ile hizmet vermektedir.

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Ağaoğlu Enerji Grubu, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Özellikle doğal enerji kaynaklarına yönelerek yenilenebilir enerji alanında gerçekleştireceği yatırımlar için 2 milyar Dolarlık yatırımı programına almıştır.

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yürütülen çalışmalara destek vermektedir. Geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Ağaoğlu Konut Projeleri

Maslak 1453, My Home Maslak, My World Europe, Andromeda Gold, My Towerland, My Town Ispartakule, My City, Eltes Gold Residence, My Roseville, Eltes Güneşli, My World, My Country, My Town Ümraniye, My Home, My Dream, My Village, My City

Ağaoğlu Ofis Projeleri

My Newwork, My Office Gold, My Office 212, My Prestige, My Office

Tel: 444 6 777
Email: info@agaoglu.com.tr
Adres: Barbaros mah. Ihlamur sk. No.48 D:1 34746 Ataşehir / İSTANBUL

Ağaoğlu inşaat Projeler Haritası

Ağaoğlu inşaat Projeleri

Ağaoğlu inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.