|   |  Ahmet Kul İnşaat Firması
Ahmet Kul İnşaat

Ahmet Kul İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 3

Ahmet Kul İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ahmet Kul İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ahmet Kul İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ahmet Kul İnşaat Hakkında

Hakkımızda

 

2006 senesinde faaliyetlerine başlayan firmamız konut, ofis, villa ve A.V.M. gibi birçok prestijli projenin altına imza atmıştır. Ahmet Kul İnşaat, tüm projelerinde öncelikli olarak tasarıma, lokasyona ve yaşam kalitesine önem vermektedir. Bu ilkeler doğrultusunda global sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız, yeniliğe ve gelişime daima açıktır. Öz sermaye gücüyle merkezi lokasyonlardaki arsa portföyünü birleştiren firmamız sektördeki konumunu, marka değerini ve güvenilirliğini gün geçtikçe güçlendirmektedir.

 

Sosyal Sorumluluk


Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Kul, iyi bir eğitimin insanı hedeflerine ulaştıracağına inanarak bu vizyonunu aile ve iş hayatına her zaman yansıtmıştır. Bu değerler doğrultusunda hayata geçen projelerin başında Ali Kul Çok Programlı Anadolu Lisesi gelmektedir. İstanbul Esenyurt’ta bulunan okulda 3.500 öğrenci eğitim görmektedir. Bunun yanında maddi ihtiyacı olan birçok öğrenciye Ahmet Kul İnşaat tarafından burs imkanı tanınmıştır.

Tel: 444 0 461

Fax: 0212 428 3154

Email: info@ahmetkulinsaat.com

Adres: afer mah. Adile Naşit Bulvarı 152.Sokak No:3/5 Haramidere İstanbul / Esenyurt

Ahmet Kul İnşaat Projeler Haritası

Ahmet Kul İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.