|   |  Ak Proje Firması
Ak Proje

Ak Proje

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 8

Ak Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Ak Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ak Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ak Proje Hakkında

25 yıllık birikim ve deneyimiyle Türkiye’nin yapı sektörüne öncülük eden ve bu sektörün seçkin markalarından ASOY İNŞAAT ve KARCA GRUP’un oluşturduğu AKPROJE AŞ. olarak, ilkeli ve istikrarlı yaklaşımımızı tüm yeni projelerimizde sürdürmeye devam edeceğiz.

AKPROJE AŞ. olarak işimizin hayatı daha yaşanılır kılmak ve insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmak olduğu bilinciyle çalışıyor ve yeni projelere imza atıyoruz.

Vizyonumuz

AK PROJE AŞ. olarak işimizin hayatı daha yaşanılır kılmak ve insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmak olduğu bilinciyle çalışıyor ve yeni projelere imza atıyoruz.

Misyonumuz

25 yıllık birikim ve deneyimiyle Türkiye’nin yapı sektörüne öncülük eden ve bu sektörün seçkin markalarından ASOY İNŞAAT ve KARCA GRUP’un oluşturduğu AKPROJE AŞ. olarak ilkeli ve istikrarlı yaklaşımımızı tüm yeni projelerimizde sürdürmeye devam edeceğiz.

Asoy İnşaat

Büyümeyi sürekli kılmak ve sektör içinde daha emin adımlarla yürümek adına kurulan şirketimiz, kurulduğu günden bu güne pek çok proje içinde yer almış 2009 yılı itibari ile 70 farklı projede 1.500.000 m2 kaba inşaatı teslim etmiştir. 2010 yılı sonrası yapılan yeni yatırım ve atılımlar ile 2010 yılında 550.000 m2 inşaatı, 2011-12-13 yılarında 600.000 m2 inşaatı başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir. 2014 yılı itibari ile kendine hedef olarak belirlediği yıllık 1.000.000 m2 imalatı tamamlamak adına alt yapı çalışmalarına hız verilmiş ve makine ekipman yatırımları arttırılarak sağlam adımlarla büyüme devam etmektedir.

Karca Grup
Karca Grup, 20 yılı aşan tecrübesi ve benimsediği nitelikli çalışma anlayışı ile ülkemizdeki inşaat sektörüne kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Teori ve pratiği başarıyla bir araya getiren Karca Grup, yola çıktığı günden bu yana iç dekorasyon ve ince işlerde başarılı çözümler sunarak anahtar teslimi inşaat işlerinde, mimari projelerin vazgeçilmez ortağı olmaya devam etmektedir. Karca Grup çatısı altında bulunan İnşaat, Yapı Market ve İç Mimarlık şirketleri ile bütüncül bir hizmet vermenin avantajını elinde bulundurmaktadır. Anahtar teslim projelerin yanı sıra büyük projelere imza atan güçlü şirketler ile birlikte çalışarak tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Tel: 0212 876 6125
Fax: 0212 876 6124
Email: asoykarca@hotmail.com
Adres: Marmara Park AVM yanı  İstanbul / Esenyurt

Ak Proje Projeler Haritası

Ak Proje Projeleri

Ak Proje Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.