|   |  Akyapı Firması
Akyapı

Akyapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 21

Akyapı, konut, ofis ve residence projeleri, Akyapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akyapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akyapı Hakkında

TARİHÇE

Firmamız; iki inşaat mühendisi tarafından özel sektörde kazandıkları tecrübelerini birleştirerek oluşturdukları sinerji ile , 1998 yılında kurulmuştur. 

Akyapı İnşaat; özverili ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden itibaren konut, iş merkezi, ofis ve alışveriş merkezi projeleri tasarlayıp hayata geçirmekte, kullanıcılara modern mimari ile kaliteli mekânlar oluşturmakta ve şehirlerin dönüşmesine önemli bir katkı sağlamaktadır. Son yıllarda ülkemiz sanayicisine yönelik olarak; her türlü teknik altyapıya sahip, üretim ve depolama tesis projelerini hayata geçirmektedir. Her geçen gün artan deneyimi ile yüksek kaliteli yaşam alanları inşaa etmiş ve bunlara yenilerini eklemeye hızla devam etmektedir.

VİZYON MİSYON

Akyapı İnşaat; arsa seçiminden, proje geliştirilmesine, malzeme seçiminden, işçilik kalitesine, doğru pazarlama teknikleri ile şeffaf sunumlarla, uygun ödeme koşulları sağlayarak, müşterilerimizin beğenisi ile sonuçlanan yapılar oluşturmaktadır.

Ürettiğimiz tüm gayrimenkul projelerinde; geçmişin tecrübesini günümüz teknololik imkanlarını harmanlayarak, bilgi ve tecrübe sahibi ekipler ile kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasıyla, alıcısına; kazanç ve kullanım avantajları sağlayan, teslim sonrası verdiği teknik destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen projeler geliştirmek ve bunu sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

FAALİYET ALANLARI

Sektör dinamiklerine hakim olarak geleceğe yelken açan AKYAPI, faaliyet gösterdiği her alanda çizdiği imajla daima örnek bir marka olmuştur.

TOPLU KONUTLAR
FABRİKA İNŞAATLARI
SANAYİ SİTELERİ
İŞ MERKEZLERİ
ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
SOSYAL TESİSLER
ÇELİK YAPILAR
VİLLA İNŞAATLARI
ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEME
HASTANE İNŞAATI
OKUL İNŞAATI

İŞTİRAKLERİMİZ

Birçok prestijli projeye imza atarken bir araya gelen iştirakler, “Medeniyetin Yapıtaşı” mottosunu yarınlara taşımak için ortak kararlar alıyor.

Ray Mühendislik

Özel kadro ve donanımlı işgücü ile birlikte her türlü altyapı ve üstyapı işleri, karayolu, demiryolu, metro, tramvay, havalimanı, liman, tünel, kavşak, viyadük işlerinin taahhüdünü yapmak, projelendirmek, mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini veren kapsamlı mühendislik firmasıdır.

Hasen Yapı

Kamu projelerinde, profesyonel ekibi ile doğru pazar analizleri, fizibilitesi ve iş planlamasını hayata geçiren; yüksek teknoloji ve kalitesiyle topluma hizmet eden mekanları inşa etmektedir. AKYAPI İnşaat, Enyapı İnşaat, Optimal Proje Yönetimi ve Nora Elektrik firmalarından oluşan HASEN YAPI, güçlü ortaklık ve saygın kurumsal kimliğiyle kurulmuştur.

http://hasen.com.tr

Telefon: 0850 724 2597
Fax: 0212 659 9939
Email: bilgi@akyapi.com.tr
Adres: METRO 34 Plaza, İOSB Mah. Bedrettin Dalan Bulvarı No:23 Başakşehir / İSTANBUL

Akyapı Projeler Haritası

Akyapı Projeleri

Akyapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.