|   |  Akad inşaat Firması
Akad inşaat

Akad inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 0

Akad inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akad inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akad inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akad inşaat Hakkında

1989 yılında Ankara’da kurulan firmamız ana faaliyet konusu olarak inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından olan AKAD hizmet kalitesini sürekli artırarak yerel ve uluslararası boyutlarda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. 

Bugün İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin değişik yerlerinde tamamladığı ve devam etmekte olan içme suyu, yağmur suyu, kanalizasyon yapımı, bakımı, yenilemesi, temizlemesi, görüntülemesi ve rehabilitasyonu ve kazısız teknoloji ile boru döşeme temel uzmanlık alanını oluşturmaktadır.

Uluslararası ortaklıklar kurmak suretiyle konusuyla ilgili dünyadaki gelişmeleri ve projeleri de yakından takip eden firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak modern teknoloji ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.

AKAD 300’e yakın idari, teknik, uzman işçi kadrosu ve son teknoloji makine ekipman parkıyla ülkemizin konusunda lider firmalarındandır. 

Bununla birlikte firmamızın robot kamera ve freze araçlarını üreten TALPA Elektronik Cihazlar Robot Kamera ve Freze Sistemleri Limited Şirketi firması ile çözüm ortaklığı bulunmaktadır. 

TALPA Elektronik Cihazlar Robot Kamera ve Freze Sistemleri Limited Şirketi her çapta atık su ve yağmur suyu kanalları için robot kamera ve freze araçları üretmektedir. Ayrıca piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler geliştirmek temel hedefleri arasındadır. 

Bunun yanında; bünyesine kattığı üst yapı konusunda uzman ONUK İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti. sayesinde iş merkezleri, binalar ve konutlar yapmaya devam etmektedir.

Ayrıca konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden olan Ductilefont boru ve ek parçaları üreten Suns firmasının Türkiye distrübütörlüğü ile kazısız yöntemle boru döşeme makinalarının Türkiye, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri Distribütörlüğü faaliyet alanları içerisindedir. 
 

Amacımız

Kaliteyi ön planda tutarak, hizmet verdiği kurum ve kişileri memnun edip iş hacmini artırmaktır. AKAD bu amacına ulaşabilmek için uzman kadrosuyla dünya’da ki yeni teknolojileri takip edip uygulamakta ve hatta kendisi de teknoloji geliştirmek suretiyle taahhütlerini en uygun maliyetle ve en verimli şekilde, zamanında yerine getirmektedir.

Tel: 0312 440 4563  
Fax: 0312 438 7455
Email: info@akadinsaat.com
Adres: Mesnevi Cd. Komşu Sok. No:1/5 Ankara / Çankaya

Akad inşaat Projeler Haritası

Akad inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.