|   |  Akağ İnşaat Firması
Akağ İnşaat

Akağ İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 2

Akağ İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akağ İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akağ İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akağ İnşaat Hakkında

AKAĞ İNŞAAT
Metropark Concept  Akağ İnşaat projesidir.

Aile şirketi olarak İbrahim DİK tarafından 1972 yılında bugünün temellerini atan Akağ İnşaat, Projelerinde sunduğu hizmet çıtasını her geçen gün yükselterek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, yaptığı her yeni işte etkin, gerçekçi, kaliteli ve uygulanabilir farklı çözümler sunarak kalıcılı olmak vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Akağ İnşaat , 45 yıllık derin sektörel deneyim ve tecrübesini; gerçekleştirdiği her projede, üretim bilinci, katma değer ve işletme kültürü oluşturarak kanıtlamış; “değer yaratma” misyonu ile hareket etmiştir. Türkiye’de çağdaş mimari ile çevre dostu modern yasam birlikteliğini destekleyen projelere imza atmak amacıyla derin deneyimini yenilikçi iş modelleri ile tariflemekte; proje ve üretim konusunda uzman ekibi ve çözüm ortaklarıyla işbirliği içerisinde dünya standartlarını uygulamaktadır. Etik değerlere bağlı kalarak istikrar içinde büyümek, yenilikçi, rekabetçi, başarı odaklı hareket etme değerlerinden taviz vermemektedir.

Telefon: 0312 382 2212
Fax: 0312 281 2524
Email: info@akaginsaat.com
Adres: Şenlik Mahallesi Ürgüp Sokak No : 25 / 14 Keçiören / ANKARA

Akağ İnşaat Projeler Haritası

Akağ İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.