|   |   | 

Akasya Acıbadem, MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak

Saf GYO A.Ş.'nin İstanbul Anadolu yakasındaki projesi Akasya Acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi" dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak...

Akasya Acıbadem, MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak

Saf GYO A.Ş.'nin İstanbul Anadolu yakasındaki projesi Akasya Acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi", dünyanın en büyük uluslararası Gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC'te yabancı yatırımcılar ile buluşacak.

Merakla beklenen 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Akasya acıbadem "Yeni Nesil Yaşam Kompleksi"nde dünyanın ve Türkiye'nin lider markaları, restoranları, konser alanları, 15 adet sinema salonu (1 adet IMAX, 2 VIP olmak üzere), spor merkezi, çocuklar için eğlenirken öğrenme imkanı sunan "çocuklar ülkesi" kurarak dünyanın en büyük çocuk "eğitim ve eğlence" markası olmayı başarmış Kidzania da yer alacak.
İçerisinde yaklaşık 300 seçkin markanın yer alacağı kompleks, doğa ile iç içe yapısı ve sürdürebilirlik bilinci ile fark yaratacak. Akasya Yeni Nesil Yaşam Kompleksi ve Akasya Acıbadem Konut Projesi, enerji verimliliği atmosfer ve doğru kaynakların kullanımı, yerel sorunlara yaptığı çözümler, iç hava kalitesi ile sağlığa verdiği önem ve binanın çevreye olan uzun vadeli etkisini azaltma sistemleri sayesinde Türkiye'de bu kadar büyük bir proje ile BREEAM sertifikası almaya hak kazanan tek proje oldu.

Doğaya ayrılan yaklaşık 50 bin metrekarelik yeşil alanları ve 7 bin 500 metrekareye yerleşik gölleri ile doğayla barışık, nefesli yaşam kompleksi olan Akasya, İstanbul'un tam ortasında hem Anadolu yakasının hem de İstanbul'un en iddialı yaşam kompleksi olacak.
Sergiler, gösteriler ve farklı etkinliklerle ziyaretçilere alışverişin dışında nefesli ve keyifli çok özel bir yaşam alanı ve yeni deneyim fırsatları sunulması hedeflenen Akasya'nın 2014'te ziyaretçilerini ağırlamaya başlaması planlanıyor.
Akasya acıbadem, 13-15 Kasım tarihleri arasında Fransa'nın Cannes kentinde dünya perakende sektörünün önde gelen isimlerinin yer alacağı MAPIC fuarında da yabancı yatırımcılar ile buluşacak.

Saf GYO A.Ş. Genel Müdürü Zeynep Akdilli Oral, Geçen yıl MAPIC'e katılıp, Akasya projemizi katılımcılara tanıtmıştık. Akasya yalnızca bir Konut projesi olmaktan çok öte, dünya Gayrimenkul sektörüne ilham verecek niteliklere sahip, aynı zamanda Türkiye'de sunulan modern yaşam imkanlarının simgelerinden biri. Türkiye'nin en güçlü gayrimenkul şirketlerinden biri olan SAF GYO A.Ş. mensubu olarak hem bilgi ve deneyimlerimizi uluslararası pazarda sergilemek, hem de Türkiye'deki kaçırılmayacak Yatırım imkanlarını tanıtmak hedefiyle bu yıl da yine MAPIC'teyiz? dedi.

GYO Haberleri

Akasya Acıbadem Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı
  GYODER BM Dünya Konut Günü için bir mesaj yayınladı

  BM Dünya Konut Günü dolayısıyla Sektörün çatı örgütü GYODER bir mesaj yayınladı. Mesajda “Kentsel Dönüşüm sürecini fırsata çevirmeli, şehirlerimizi geliştirmeli, değiştirmeli ve dönüştürmeliyiz” dendi.

 • Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı
  Gyoder, Zirve’yi Erzurum’a Taşıdı

  Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER’in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8’incisi geniş bir katılımla Erzurum’da düzenlendi.

 • Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda
  Gayrimenkul sektöründe eğilim büyüme yolunda

  Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerini üçer aylık dönemler halinde irdelediği, ‘GYODER Gösterge’ Türkiye Gayrimenkul Sektörü 2017-2. Çeyrek Raporu’nu yayınladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer