|   |  Akay İnşaat Firması
Akay İnşaat

Akay İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Akay İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akay İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akay İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akay İnşaat Hakkında

AKAY İNŞAAT, 1985 yılında, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, üniversiteler, İller bankası, Milli Savunma Bakanlığı gibi değişik kamu kuruluşlarının, bina, kampus, okul, depo v.b. üst yapı projelerinin taahhüt işlerini üstlenerek, üstlendiği projeleri süresi içerisinde ve üstün kalitede tamamlayarak yeni projelere yönelmiştir. 

AKAY İNŞAAT 2005 yılında yeni ortaklık yapısı ile geçmiş yıllardan gelen birikim ve tecrübesini TOKİ’nin yürüttüğü toplu konut ve sosyal donatı projelerine yönlendirmiştir. Belirtilen yıldan bu yana yurtiçinde değişik vilayetlerde başarı ile gerçekleştirdiği birçok toplu konut projesi kapsamında, 8.300 konut, 8 adet okul, 5 adet ticaret merkezi, 5 adet cami, 1 adet karakol, 2 adet sağlık Ocağı, 1 adet kreş ve 2 adet hastane projesi bulunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

AKAY İNŞAAT, değişik branşlarda uzman kadrosunu, seçkin idari ve teknik yönetici kadrosunu, kapasitesini ve teknik donanımını her yönüyle günün teknolojik ilerlemelerine paralel olarak geliştirmektedir.

Bugün doğrudan 1.200 kişiye istihdam imkanı sağlayan AKAY İNŞAAT, yeni vizyonu ile inşaat sektörünün değişik segmentlerinde faaliyetlerini genişleterek, büyüyen sermaye yapısı ve makine parkı ile ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 

HEDEFİMİZ

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyılda AKAY İNŞAAT, kurumsal yapılanmasını uzman işgücü ile destekleyerek ve sektörde stratejik iş ortaklıkları ile yeni bir sinerji oluşturarak daha büyük projeleri gerçekleştirmek suretiyle istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Telefon: 0312 235 9200
Fax: 0312 235 9990
Email: akay@akayinsaat.com.tr
Adres: Mutlukent Mahallesi 1967. Sokak No.7 Ümitköy / Ankara

Akay İnşaat Projeler Haritası

Akay İnşaat Projeleri

Akay İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.