|   |  Akbal İnşaat Firması
Akbal İnşaat

Akbal İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

Akbal İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akbal İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akbal İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akbal İnşaat Hakkında

Kurumsal

AKBAL İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, sektörün önde gelen mühendisleri ve yöneticileri tarafından 2008 yılında kurulmuş olup, geçen süreçte sürekli gelişerek ve büyüyerek varlığını sürdürmüştür.

Kurucularımız arasında yer alan Alparslan Akçayoğlu, yedi yıl boyunca İSKİ Genel Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi olarak çeşitli projelerde yer aldıktan sonra, özel sektöre geçerek faaliyetlerine devam etmiştir. MRMINSAAT adlı firmada şantiye şefliği yaptığı dönemde kazandığı deneyimleri, kurulduğu andan itibaren AKBAL İNŞAAT’a da aktararak, firmanın gelişimine büyük oranda ivme kazandırmıştır. Bu süreçte, Alparslan Akçayoğlu’nun şirketin diğer kurucu oartaklarından biri olan Dursun İlhan’la ortaklaşa yapıp yönettiği projelerin de, firmanın gelişme ve büyümesine katkısı büyük olmuştur.

İnsan gücü ve kaliteye son derece önem veren bir firma olarak, üretim ve verimlilik her zaman standartların üzerinde olmuş, bu da firmanın ülke kalkınmasındaki payını her geçen gün arttırmıştır.

Diğer bir yandan AKBAL İNŞAAT, müşterilerini bir iş ve çözüm ortağı olarak görmekte ve onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya gayret etmektedir. Bu da doğrudan doğruya çıkar ve menfaatlerin aynı potada eridiği ve harmanlandığı, huzurlu bir iş ortamı anlamına gelmektedir.

Her şeyden önce, iş ahlakımızın temelinde yatan unsurlar, gelişme ve ilermemizin en büyük teminatıdır.

AKBALİNŞAAT;SAĞLAMLIKVESICAKLIK,TEMELİMİZDE

Tel: 0312 238 3806
Fax: 0312 238 1175
Email: info@lenaevleri.com
Adres: Alacaatlı Bulvarı 3346. Sokak No:10 Çayyolu Ankara / Yenimahalle

Akbal İnşaat Projeler Haritası

Akbal İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.