|   |   |  Akbatı’ya ‘Mükemmellik’ Sertifikası!

Akbatı’ya ‘Mükemmellik’ Sertifikası!

Akiş GYO tarafından hayata geçirilen Akbatı, dünyanın en tanınan çevre dostu bina sertifika sistemi BREEAM’de, In-Use International Part 2 kategorisinde “Excellent” derecesini alarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Akbatı’ya ‘Mükemmellik’ Sertifikası!

Yaşama dair güzellikleri misafirleriyle buluşturan Akbatı Alışveriş Merkezi doğayla iç içe tasarlanan alanları ile yeşil bina değerlendirme sistemi BREEAM In-Use (Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu) International Part 2 kategorisinde “Excellent” derecesinin sahibi oldu.

Her yaştan misafirlerinin beklentilerine cevap verecek özel alanlarıyla çevre dostu bina anlayışını en üst seviyelere çıkaran Akbatı AVM, 2016 yılında da BREEAM In Use- International kapsamında Türkiye’nin “Excellent” seviyesinde sertifikaya sahip en büyük binası olma özelliğini kazanmıştı.

İlk kez 1990’da İngiltere’de kullanılmaya başlanan, güncel olarak dünya genelinde 25 ülkede benimsenen bina çevresel değerlendirme sistemi olan BREEAM (Building Research Establishment-Environmental Assessment Method), binaların tasarlanırken, inşa edilirken ve kullanılırken çevreye olan etkilerini en aza indirme çalışmalarını teşvik etmek üzere sertifikalandırılması olarak tanımlanıyor. 

GYO Haberleri

Etiketler
Akbatı Avm Residence Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.