|   |  Akdeniz Tütün İnşaat Firması
Akdeniz Tütün İnşaat

Akdeniz Tütün İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Akdeniz Tütün İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akdeniz Tütün İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akdeniz Tütün İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Tütün İnşaat Hakkında

Akdeniz Tütün İnşaat, 2000'li yıllardan itibaren kent hayatının gereklerine uygun, Mersin'in çeşitli bölgelerinde her biri farklı ihtiyaç ve beğenilere sahip mimari projeleri hayata geçirmiştir. İnsan hayatını kolaylaştıran, maksimum konfor sağlayan ve aynı zamanda kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Akdeniz Tütün İnşaat, değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerle istikrarlı bir grafik çizerek, Mersin'nin en çok tercih edilen şirketinden biri olma başarısını yakalamıştır.

Güneş Marvista Premium'da daha güzel doğuyor...

Her sabah kalktığınızda Akdeniz'i tepeden seyretmek, dağ esintisinin getirdiği portakal kokuları ile uyanmak ve güne pozitif başlamak bir çok ailenin hayallerini süsleyen bir hayat olsa gerek.

Mersin'in en prestijli markası Marvista olarak yaşamı ve kendini seven insanların hayallerini gerçek kılmayı kendimize ilke edindik. Premium yaşam standartlarının sizlere sunan Marvista, şimdi Marvista Premium ile sizlere bir başyapıt sunuyor. Mezitli'de denize sıfır yükselen 30 katlı bir başyapıt ile yine Mersin'in en prestijli konut projesinde sizleri ev sahibi yapmaya hazırız.

Marvista olarak her projemizde olduğu gibi yalnızca "güzelin" değil "maksimum iyinin" sizlere sunulması adına Marvista Premium projemizde en iyinin bir fazlası sizler için düşünülerek projemizi hayata geçirdik.

Şimdi hayalleriniz keşfetme zamanı...

Mersin'e yakışır estetikte inşa edilen projemizi şimdi keşfetme zamanı. Marvista Premium muhteşem mimarisi, göz alıcı işçiliği ve tüm incelikleriyle keşfedilmeyi bekliyor...

Sektörde 30. Yıl

Mimari projelerin yalnız ticari bir faaliyet olmaktan çok insana ve yaşadığı çevreye karşı bir sorumluluk olduğuna inanmaktayız. Bu sebeple, son yıllarda ivme kazanan mimari dönüşüm hareketinin öncü firmalardan biri olma düşüncesiyle yola çıktık. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde, dünya standartlarındaki teknolojik gelişmeler ve estetik anlayışlardan en üst düzeyde faydalanarak, insana saygıyı ve insan hayatını kolaylaştırma anlayışını yansıttık. Her zaman yeniliğe açık olmak, tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek, başarımızda en önemli etkenlerden biri olmuştur. Yatırımlarımızı, projelerimizi bu ilke ve büyüme vizyonu doğrultusunda devam ettirmekteyiz.

Akdeniz Tütün İnşaat, inşaatı devam eden ikonik Marvista projesiyle marka cazibesini artırmaktadır. Güvenilirlik, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik prensiplerini temel düstur olarak sahiplenerek, Mersin'imizin ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında projeler üretmekteyiz. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek için özgün, modern ve yaşanılası eserler hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, yüksek kalitede mekânlar geliştirmenin yanı sıra sosyal projelere odaklanmış olan Akdeniz Tütün İnşaat için bir proje, ihtiyaç aşamasından başlamakta, teslim süresinin sonrasında dahi devam etmektedir. Akdeniz Tütün İnşaat için müşteri en önemli öz varlıktır.

Akdeniz Tütün İnşaat geleceği önceleyen vizyonu ve hizmet sürekliliği ile kent yaşamına destek oluyor.

Akdeniz Tütün İnşaat, mimari değerlere ve iş kalitesine maksimum özen göstermektedir. Sadece görünüme değil, görünmeyen noktaların da yüksek kalite standartlarında olması ilkesi ile güvenilir bir marka olmayı hedeflemiştir.

Kurum Değerini Müşteri Memnuniyetiyle Artırmak.
Yeni Mimari Konseptler Geliştirmek ve Uygulamak.
Marka Değeri Yaratmak.
Kaynakları Etkin Kullanmak.
ente ve Kent İnsanına Değer Katmak.
Akdeniz Tütün İnşaat, Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmektedir.

Telefon: 0533 035 3276
Fax: 0533 035 3276
Email: info@marvista.com.tr
Adres: Akdeniz Mh. G.M.K Blv. No:910 Erdoğan Apt. Kat:5No:17 Mezitli / MERSİN

Akdeniz Tütün İnşaat Projeler Haritası

Akdeniz Tütün İnşaat Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.