|   |  Akfen İnşaat Kentpark Yapı Firması
Akfen İnşaat Kentpark Yapı

Akfen İnşaat Kentpark Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Akfen İnşaat Kentpark Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Akfen İnşaat Kentpark Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akfen İnşaat Kentpark Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akfen İnşaat Kentpark Yapı Hakkında

KENTPARK YAPI
Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Ltd. Şti. şehir merkezinde A+ ve A sınıfı müşteriye yönelik Gayrimenkul Geliştirme amacıyla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sertac KIYICI tarafından kurulmuştur. Estetiğe ve fonksiyonel tasarıma önem veren projeler geliştirerek, yapıların uzun süre yaşayacağının farkındalığında kaliteli malzeme ve sorunsuz, yenilikçi inşaat metotları kullanarak, doğayla barışık, toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilinci içinde huzurlu, mutlu yaşam alanları inşa etmek birincil hedefimizdir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için değerlerimiz:
İnsana ve Çevreye Saygılı,
Yasal Mevzuat ve İş Güvenliği Yönetmeliğine Uygun,
Müşteri Odaklı,
Kente Uygun Estetik ve Fonksiyonel Tasarım,
Yeniliğe Açık, Şeffaf Yönetim
Bu değerlerin, daima “ulaşılabilir ve sürdürülebilir” olması ve hesap verebilirlik ilkesi içinde iş yapmaya önem vermekteyiz. Müşterilerimizle, paydaşlarımızla mutlu yarınlar dileğiyle...
AKFEN İNŞAAT
Şirketimiz, 1996 yılında Akfen İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayii Limited Şirketi adı altında inşaat sektöründe uzmanlaşmak ve en iyiye ulaşmak amacıyla İlyas AKBAŞ tarafından kurulmuştur. Akfen İnşaat Limited Şirketi, çevreye duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle, doğal kaynakları verimli kullanarak insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Kalite ve hizmette koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızı tüm halkımızla buluşturuyoruz. 
 
İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi artırmak için sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde en iyi olmak, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı ile ‘Türk İnşaat Sektörüne’ katkı sağlamak kalite politikamızdır. Yaptığımız işlerde başarılı olmak arzusu, işimizi çok sevmemiz, her yeni projeye aynı heyecan ve coşkuyla sarılmamız, en önemli özelliğimizi oluşturmaktadır. İyi, doğru ve dürüst insan olmanın hayatta önemine inanan bizler, her yeni güne mutlu ve başımız dik yaşamayı ilke edindik.

Tel: 0212 260 8153
Fax: 0212 260 8154
Email: info@akfeninsaat.com
Adres: Urganci Sok. No.: 4/1 Ortakoy 34347 İstanbul / Beşiktaş

Akfen İnşaat Kentpark Yapı Projeler Haritası

Akfen İnşaat Kentpark Yapı Projeleri

Akfen İnşaat Kentpark Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.