|   |  Akfen İnşaat Firması
Akfen İnşaat

Akfen İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Akfen İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akfen İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akfen İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akfen İnşaat Hakkında

AKFEN İNŞAAT

Şirketimiz, 1996 yılında Akfen İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayii Limited Şirketi adı altında inşaat sektöründe uzmanlaşmak ve en iyiye ulaşmak amacıyla İlyas AKBAŞ tarafından kurulmuştur. Akfen İnşaat Limited Şirketi, çevreye duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle, doğal kaynakları verimli kullanarak insanların yaşamlarını kolaylaştırmayı ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Kalite ve hizmette koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızı tüm halkımızla buluşturuyoruz.
 
İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitemizi artırmak için sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde en iyi olmak, tüm kurum çalışanlarımızın katkılarıyla her zaman iç ve dış denetimlere açık, kaliteli ve dinamik bir iş yeri ortamı ile ‘Türk İnşaat Sektörüne’ katkı sağlamak kalite politikamızdır. Yaptığımız işlerde başarılı olmak arzusu, işimizi çok sevmemiz, her yeni projeye aynı heyecan ve coşkuyla sarılmamız, en önemli özelliğimizi oluşturmaktadır. İyi, doğru ve dürüst insan olmanın hayatta önemine inanan bizler, her yeni güne mutlu ve başımız dik yaşamayı ilke edindik.
 
HİZMET ANLAYIŞI
 
Yalnızca İstanbul'un en prestijli bölgelerinde proje geliştirmekte olan AKFEN, yapmış olduğu tüm projeleri kaliteli malzeme ve işçilikten ödün vermeden zamanında tamamlayarak rakiplerinden ayrışmıştır. Aynı bölgede bitirdiği işlerin ardından yeni projelere davet alarak başlayabilmesi ve uzun yıllar devam eden iş birliktelikleri AKFEN'in sağladığı üstün kalite ve müşteri memnuniyetinin bir sonucudur.
 
Kentsel dönüşümde uzmanlaşmış olan AKFEN ekibi, mevcut yasa ve mevzuatlar konusundaki derin bilgi birikiminin yanında kanun yapıcıların gündeminde olan yasa ve mevzuatları da yakından takip ederek ortak olduğu her projede kat maliklerine mümkün olan en verimli ve etkin çözümleri sunmaktadır.
 
AKFEN şantiyelerine yalnızca en kaliteli malzeme girebilir ve bu malzemeler yıllardır Akfen projelerinde çalışmış olan uzman ekipler tarafından büyük bir titizlikle işlenir.
  
AKFEN özgünlüğü, şıklığı ve müşterilerinin rahatlığını ön planda tutan bir tasarım anlayışına sahiptir. Mimarlarımız ve iç tasarımcılarımız; sanat ve teknoloji, estetik ve fonksiyon, vizyon ve performans arasındaki dengeyi tutturmayı kendilerine ilke edinmiştir. İnsanların memnuniyeti temel prensibimizdir.
 
ŞİRKET TARİHÇESİ VE POLİTİKASI
 
Akfen İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kuruluş tarihi olan 1996 yılından bu yana aralıksız olarak faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe iş kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilkeleri olarak benimsemiştir.
 
Kuruluşunu müteakip kısmi yüklenicisi olarak bitirdiği Ulus Platin Konutları projesinin yüksek standartları şirketin kalite anlayışının temellerini oluşturmuştur. Akfen takip eden yıllarda çalışmalarına konut, ticaret ve endüstri binaları projelerinde yüklenici firma olarak devam etmiştir.
 
2005 yılında ana müteahhit firma olarak üstlenip bitirdiği 13,500m² kapalı alana sahip Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş. ARGE Binası projesi, Türkiye standartlarının ötesindeki yenilikçi mimarisi ve kalite gereksinimiyle AKFEN için kendisini sektördeki diğer firmalardan ayıran en büyük aşamalardan biri olmuştur. ARGE Binası projesine müteakip, yine Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye ait 9,000 m²’lik Fabrika Binası Genişleme inşaatı 2007 yılında, 22.000m²’lik Depo Binası inşaatı ise 2009 yılında tamamlanmıştır.
 
2010 yılında, İstanbul şehir merkezindeki depreme dayanıklı konut ihtiyacını dikkate alan Şirket Yönetimi, şirket politikasında değişikliğe gitme kararı alarak uzun yıllardır başarıyla sürdürdüğü ana müteahhitlik faaliyetlerine son verip tamamı ile konut geliştirme alanına yönelmiştir. Bu politika değişikliği, 2012 yılında çıkan Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Yasası ile çok kısa bir sürede meyvelerini vermiş, AKFEN’in yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışını Kentsel Dönüşüm Projelerine taşımasına olanak sağlamıştır.

Tel: 0212 260 8153
Fax: 0212 260 8154
Email: info@akfeninsaat.com
Adres: Urganci Sok. No.: 4/1 Ortakoy 34347 İstanbul / Beşiktaş

Akfen İnşaat Projeler Haritası

Akfen İnşaat Projeleri

Akfen İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.