|   |  Akgel Gayrimenkul Firması
Akgel Gayrimenkul

Akgel Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 3

Akgel Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Akgel Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akgel Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akgel Gayrimenkul Hakkında

KURUMSAL

AKGEL'İN HİKAYESİ

 

AKGEL YATIRIM, 2011 yılının başında AKGÜN ve ÖNGEL Grupları’nın birleşmesi ile tecrübe ve birikimlerini yansıtacakları yeni bir oluşum olarak kurulmuştur.

 

AKGEL YATIRIM Hissedarları daha önceki yıllarda başlayan ortaklık girişimleri ile ülkemizde ve Ukrayna’da yapı sektörüne yön veren kuruluşlarıyla yapı malzemeleri sektöründe de aktif rol oynamaktadır.

 

Bu iş ortaklığı ışığında AKGEL YATIRIM konut, ofis ve turizm yapıları ile adından söz ettirecek gayrimenkul geliştirme projeleri üretmeyi hedeflemiştir.Şirketimiz gelişme potansiyeli yüksek olan bölgelere, kentsel dönüşüm alanları ile beraber gayrimenkul sektörü dışında da gelişme olanağı gördüğü iş alanlarına da yatırım yapacaktır. AKGEL YATIRIM faaliyette bulunduğu her sektörde olduğu gibi ürettiği her projede de konusunda kendilerini ispatlamış, yetkin danışman ve ekipler ile işbirliği yapmaktadır.

 

Şirketimiz kente ve çevreye duyarlı, sahiplerinin mutlu olduğu nitelikli, mimari değerlere önem veren, fonksiyonel, sürdürülebilir projeler tasarlayıp, çağdaş yaşam alanları üretmeyi ve üretilen yapıları uzun yıllar değerini arttırarak koruyacak birer ürün olarak son kullanıcılarına sunmayı hedef edinmiştir.

 

KURUMSAL İLKELER

 

Sürüdürülebilir yapılar

Dizayna önem veren mimari

Fonksiyonel Alanlar

Çevre Dostu Yapı Teknolojileri

Kente değer veren tasarımlar

Çağdaş yaşam alanları

Değer kazanan yatırımlar

Uzman Kadrolar

AKGEL MİMARLARI

 

LOFT ARCHITECHS

 

Harun Senegör

 

loftarchitects.com

 

Loft is an architecture and interior design studio based in İstanbul, founded by Harun Senegör in 1999. The international company provides design consultancy, project development, management and controlling sevices. Many houses, residences, shopping malls, office buildings, hotels and large residential projects have been carrying the successful Loft signuture for around 15 years although it has 30 years of experience.

 

METEX DESIGN

 

Sinan Kafadar

 

metexdesign.com

 

Metex Design Group was formed in 1976 as an architectural and engineering firm in Istanbul Turkey. Eventually Metex Rome Office was established in 1982.

Tel: 0212 347 9607

Fax: 0212 347 1604

Email: info@akgel.com.tr

Adres: B.Dere Cad. Şehit Ahmet Sok. No:12 D:9 Mecidiyeköy İstanbul / Şişli

Akgel Gayrimenkul Projeler Haritası

Akgel Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.