|   |  Akgül İnşaat Firması
Akgül İnşaat

Akgül İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1950

  • Proje Sayısı : 2

Akgül İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akgül İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akgül İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akgül İnşaat Hakkında

Kurucumuz Sayın Ali Akgül’ün 1950'lerin sonunda memleketi Yalvaç’tan Başkente gelerek “Akgül Ayakkabıcılık”la başladığı ticari yürüyüşüne, kısa bir süre sonra oğulları Sayın Mehmet Akgül ve girişimci ruhuyla ileride bu mütevazı ticari işletmeyi başarılı bir gruba dönüştüren ve yönetim kurulu başkanlığını yürüten Sayın Ömer Akgül  katılmıştır.
 
Akgül Grup ticari faaliyetlerine, 1990'lı yıllarda, finans sektöründe “Alan Menkul Değerler” borsa aracılık şirketi ile  farklı bir pencere açmış ve 2000'li yılların başından itibaren, daha sonra grubun ana faaliyet alanını oluşturacak olan İnşaat Sektörüne giriş yaparak; gerçekleştirdiği bir çok nitelikli proje ile Başkentin ofis, mağaza, avm, residence ve konut talebini karşılamaya başlamıştır.
 
Akgül Grup halen büyük ölçekli ve nitelikli bir çok yapı projesini bir bir hayata geçirmekte; yarım asrı aşan geçmişi ve istikrarlı büyümesi ile, varlık sebebi olarak gördüğü “Ülkesine ve Halkına hizmet etme” çabasını sürdürmektedir.

Tel: 0312 284 1047
Fax: 0312 284 1048
Email: info@akgul.com.tr
Adres: Söğütözü Mahallesi, Söğütözü Caddesi, 2/B Ankara / Çankaya

Akgül İnşaat Projeler Haritası

Akgül İnşaat Projeleri

Akgül İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.