|   |   | 

Akıllı Telefonlar İçin Tek Bir Saat!

Dünyaca ünlü üretici markalarının akıllı telefon rekabeti giyilebilir teknolojilere kaydı. Artık her akıllı cihaz için ayrı ayrı akıllı saat almaya gerek yok!

Akıllı Telefonlar İçin Tek Bir Saat!

Bir zamanlar akıllı teknoloji denince ilk akla gelen cihazlardan biri dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar olurdu. Büyük ekranlı telefonların Phablet adıyla kendine yeni bir pazar açmasının ardından gelen akıllı saat modelleri, dünyaca ünlü markaların rekabet zincirine bir halka daha ekledi.
 
Bildiğiniz üzere her akıllı cihaz üreticisi, kendi akıllı saatlerini alsınlar diye özel bir şifreleme sistemi ve uyumluluk politikası koyuyor. İşte böyle bir zorundalık içine girmek istemiyor ve hem Apple iPhone’da hem de Android’li akıllı telefon modellerinde aynı akıllı saati kullanmak istiyorsanız, sizin için Quadro’nun yeni ürününü detaylandıralım.
 
Geçtiğimiz gün duyurusu gerçekleştirilen Quadro Smart Watch S88, Android, iOS veya Windows Phone diye ayrım yapmıyor. sağlık ve spor uygulamalarının, hesap makinesinin, 1.54 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranın, G-Sensor, FM Radyo, Pedometre, Arama, Rehber, SMS, Müzik, hava durumu ve sosyal medya uygulamalarının eşzamanlı olarak kullanılabilmesine imkan tanıyan Smart Watch S88’in önümüzdeki ay piyasaya sürüleceği biliniyor. Milliyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer