|   |  Akın inşaat Firması
Akın inşaat

Akın inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2003

  • Proje Sayısı : 2

Akın inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akın inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akın inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akın inşaat Hakkında

Hakkımızda
Doğal kaynakları ve teknolojiyi birleştirerek kaliteli yaşam alanları oluşturmak hedefiyle yola çıkan Akın İnşaat; 2003 yılında, köklü bir grup şirketi olan Ortadoğu Grup bünyesinde kuruldu. Güçlü bir Holding Şirketi olan Ortadoğu Grup, 1981’den bugüne Ortadoğu Plaza, Middleist, Memorial Hastanesi gibi modern ve çağı yakalayan standartlarda birçok projeye imza attı. Akın İnşaat’ın, Ortadoğu Grup’tan aldığı güçle gerçekleştirdiği ilk projesi olan Gönül Evleri, eşsiz çevre düzenlemesi ve modern mimarisiyle Kağıthane’nin kentsel dönüşümüne katkıda bulundu.

Misyonumuz
Gerçekleştirdiğimiz projelerle, ülke kalkınmasının temel taşlarından biri olan inşaat sektöründe iz bırakmayı amaçlıyoruz. Güçlü finansal yapımızla, yenilikçi ve değişime ayak uyduran bakış açımızla, çevre düzenine gösterdiğimiz saygıyla yatırım yaptığımız alanlara değer kazandıran ve insan yaşamının doğal dengesini koruyan bir şirket olarak varlığımızı sürdürmek istiyoruz. Yaptığımız her yatırımda standartları yükselten, çağdaş şehircilik anlayışına katkıda bulunan bir şirket olarak büyümeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Yaşam kalitesi ve güvenden ödün vermeden, söylediği her sözünün arkasında durma ilkesini benimseyerek yola çıkan bir şirket olarak, gerçekleştireceğimiz projelerde daima en ince ayrıntıları düşünüp en iyiyi yapmayı hedefliyoruz. Çağdaş dünyanın ve gelişen teknolojilerin hızla değişen yapısına ayak uyduran modern yaşam alanları oluşturarak, bizleri seçen müşterilerimiz için yaşamı hep daha iyiye götürmek, yaptığımız işlerde motivasyonumuzun ana kaynağını oluşturuyor.
Projelerimizin tasarım aşamasından itibaren, hayalden gerçeğe taşırken sergilediğiniz duyarlılık, projelerin özündeki yaratıcılığa duyduğunuz bağlılık, yaptığınız işe duyduğunuz saygı size saygı duyulmasının ön koşuludur. Akın İnşaat gerçekleştirdiği projelere bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır. Projenin özüyle bütünleşen değerler oluşturmak, toplam kalite ilkelerine uygun hareket etmek, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilincini projelerimize yansıtmak, gerçekleştirdiğimiz her projenin bulunduğu bölgeye değer katmasını sağlamak, çalışma ilkelerimizin temelini oluşturur.

Tel: 0212 294 8790
Fax: 0212 294 0202
Email: info@gonulevleri.net
Adres: Merkez Mah. Osman Paşa Cd. Ece Sk. No:14 İstanbul / Kağıthane

Akın inşaat Projeler Haritası

Akın inşaat Projeleri

Akın inşaat Haberleri

  • AKINLAR GRUPTAN ÇOK ÖZEL PROJELER
    Akın inşaat

    AKINLAR GRUPTAN ÇOK ÖZEL PROJELER

    Dürüstlük ve ticari ahlak içerisinde Kazandır Kazan’ ilkesini benimseyerek 34 yıldır hizmet verdiklerini dile getiren Akınlar Group Genel Müdürü Osman Akın, Akınlar İnşaat ile sadece Bursa’da değil ba...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.