|   |  Akıncı İnşaat Firması
Akıncı İnşaat

Akıncı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 2

Akıncı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akıncı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akıncı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akıncı İnşaat Hakkında

AKINCI İNŞAAT

Şirketimizin temeli 1985 yıllarına dayanmaktadır. Akıncı İnşaat, onlarca yıllık deneyimi ile inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen,

Depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten,

Kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan, ve Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Akıncı İnşaat çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir

AMACIMIZ

Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir

Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz. Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışılagelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasadaki yerini almıştır.

Biz, büyümekte olan bir firma olarak güçlü ve sağlam adımlarla yolumuza hızla devam ediyoruz. Firmamız ne kadar büyürse ülke ekonomisine ve iş sahasının genişlemesine o kadar katkıda bulunmuş olacaktır. Biz bu günlere şirketimiz çalışanları ile paylaşarak, güç birliği yaparak geldik ve gücümüzü aile şirketi olmamızdan, birbirimize, çalışan personelimize ve müşterilerimize güvenmekten alıyoruz.

Telefon: 0312 217 4700
Fax: 0312 237 1818
Email: akincilargrup@gmail.com
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3250 Cadde No:6 A Blok Akıncı İnşaat Yaşamkent - Çayyolu

Akıncı İnşaat Projeler Haritası

Akıncı İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.