|   |  Akiş GYO Firması
Akiş GYO

Akiş GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Akiş GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Akiş GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akiş GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akiş GYO Hakkında

Akkök Şirketler Grubu, stratejik iş alanlarından biri olan gayrimenkul sektörüne yönelik olarak 1993 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Akmerkez ile Türkiye’de alışveriş merkezi konseptini farklı bir boyuta taşıyan Akkök Şirketler Grubu, alışveriş merkezi yatırım ve yönetimiyle yaşam merkezi geliştirme alanındaki bilgi birikimi ve tecrübesini yeni yatırımlarla devam ettirmek üzere Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’yi 2005 yılında kurmuştur.

Kuruluşu ile birlikte önemli projelere imza atan Akiş , Sermaye Piyasası Kurulu'na yaptığı başvuruyla önce Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ünvanını almış, 9 Ocak 2013 tarihi itibari ile de IMKB’de işlem görmeye başlamıştır. Akiş GYO, alışveriş merkezi, konut, arsa, fabrika binalarını içeren geniş ve zengin portföy yapısı ile yatırımcılar için tek bir Şirket hisse senedi ile gayrimenkulün farklı alanlarına yatırım yapma olanağı sağlamaktadır.

Akiş GYO doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratan projelerle, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri göz önüne alarak gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında yatırımlarını sürdürecektir.

Tel: 0212 393 0100
Fax: 0212 393 0102
Email: info@akisgyo.com
Adres: Miralay Şefik Bey Sokak No:11 K:4-5-6 Gümüşsuyu 34437 İstanbul / Beyoğlu

Akiş GYO Projeler Haritası

Akiş GYO Projeleri

Akiş GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.