|   |  Akkuş Gayrimenkul Firması
Akkuş Gayrimenkul

Akkuş Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Akkuş Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, Akkuş Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akkuş Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akkuş Gayrimenkul Hakkında

KURUMSAL
Başarılı geçmiş, güvenli gelecek...

Ağırlıklı olarak Beylikdüzü Bölgesinde konut, Avcılar ve Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla birçok prestijli projeye imza atmıştır. 

Arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve yatırım yapmak gibi gayrimenkul sektörüne bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan firmamız; Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek, günümüz kent insanına yaşanabilir modern yaşam alanları sunmak anlayışıyla faaliyet göstermektedir. 

Akkuş Gayrimenkul olarak bugüne kadar tamamlanmış 60,000 m2 projeye imza attık. 

Toplamda 40,000 m2 olan yapımı süren projelerle birlikte gayrimenkul sektörüne ayrıcalıklı projeler sunmaya devam ediyoruz. 
 

MİSYON
Seçkin konut ve ticari projelerimizi; ayrıcalıklı yaşam projeleri üreten mimar ve inşaat mühendislerimizle birlikte, tüketicilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayan yaşam alanlarına dönüştürmek.

VİZYON
Nitelikli, çevreci, yenilikçi yapılar inşa etmenin ötesinde; modern şehircilik çizgisinden ödün vermeden, her zaman sektöründe doğru, güvenilir ve örnek alınan şirket konumunda olmak.

Telefon: 0212 422 0800
Fax: 0212 422 3110
Email: info@akkusgayrimenkul.com
Adres: Cihangir mah. Sehit Piyade Er Yavuz Bahar Sk No: 19 Avcılar / Istanbul 

Akkuş Gayrimenkul Projeler Haritası

Akkuş Gayrimenkul Projeleri

Akkuş Gayrimenkul Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.