|   |  Akman Holding Firması
Akman Holding

Akman Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1981

  • Proje Sayısı : 0

Akman Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Akman Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akman Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akman Holding Hakkında

Akman Hakkında

 

Kemal AKMAN ve oğlu Ali AKMAN tarafından 1981 yılında Akman Dış Ticaret ve Müteahhitlik A.Ş. ile başlayan, büyüyerek faaliyetlerini sürdüren Akman Grubu’na bağlı şirketler, 1.12.1998 tarihinde Akman Holding A.Ş. bünyesinde toplanmıştır.

 

Akman Holding, sahip olduğu güçlü kurumsal yapısı, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi girişimleri ile faaliyetlerini sürdürdüğü iş alanlarında daima büyüme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Uluslararası standartlarda hizmet ve ürün kalitesi sunan Akman Holding şirketleri, Avrupa'dan Asya'ya, Amerika'dan Orta Doğu'ya uzanan güçlü markalar  yaratmayı başarmıştır. Akman Holding, üstün başarısını tüketiciye verdiği değere ve sürekli gelişim merkezli, yenilikçi çalışma faaliyeti anlayışına borçludur.

 

Faaliyet alanları arasında gıda, dış ticaret, gayrimenkul, turizm, otomotiv, petro kimya ve film-prodüksiyon olan Akman Holding, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, sürekli iyileştirme ve gelişime yönelik olarak yatırımlarına devam etmektedir.

 

Gıda Sektöründe;  Türkiye'de meyve suyu konusunda, ilk TSE Belgesi, ilk ISO kalite standardı belgesi, ilk ARGE laboratuarı ile ilk aseptik dolumu ve ultra filtrasyonunu gerçekleştirerek, ilklere imza atmayı başarmıştır. Diğer faaliyet alanlarında da Dünya’da ki değişime ve gelişime ayak uydurarak yoluna devam etmektedir.

 

Akman Holding, tüm kurumsal yapılanmasını gelişim yanlısı ve yenilikçi bakış açısı ile kurmuş olup, yatırımları ile ülke ekonomisine can vermeye devam etmektedir.

Tel: 0312 459 6600

Fax: 0312 459 6629

Email: info@akman.com.tr

Adres: Uğur Mumcu Caddesi No:10 Gaziosmanpaşa Ankara / Çankaya

Akman Holding Projeler Haritası

Akman Holding Projeleri

Akman Holding Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.