|   |  Akoğlu Danışmanlık Firması
Akoğlu Danışmanlık

Akoğlu Danışmanlık

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Akoğlu Danışmanlık, konut, ofis ve residence projeleri, Akoğlu Danışmanlık hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akoğlu Danışmanlık ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akoğlu Danışmanlık Hakkında

SALİHOĞULLARI İNŞAAT & AKOĞLU DANIŞMANLIK

1994 Yılından beri Güven inşa ediyoruz!

Düşün Tasarla Yarat Paylaş ilkesi ile SALİHOĞULLARI İNŞAAT & AKOĞLU DANIŞMANLIK Adi ortaklığı, müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. SALİHOĞULLARI İNŞAAT & AKOĞLU DANIŞMANLIK Adi ortaklığı, her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar. 1. Sınıf donanım ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslar arası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını arttırarak devam etmektedir. Yüksek kaliteli servisleri ve taahhüt edilen zamanda teslim edilen anahtar teslim projeler sunmaktadır. Yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslar arası firmanın desteğini ve güvenini sunar.

SALİHOĞULLARI İNŞAAT & AKOĞLU DANIŞMANLIK Adi ortaklığı,  yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle ve yeterli tecrübesi ile yurt içi ve dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir. Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde müşterilerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir. Kendi sektöründe en iyiler arasına girme yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Telefon: 0312 244 6737
Fax: 0312 244 4942
Email: lutfi_sivas@hotmail.com
Adres: Alsancak Mah. Keskin Cad. No: 26/A Etimesgut/ANKARA

Akoğlu Danışmanlık Projeler Haritası

Akoğlu Danışmanlık Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.