|   |  Akort inşaat Firması
Akort inşaat

Akort inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Akort inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Akort inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akort inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akort inşaat Hakkında

AKORT Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi”, 1994 yılında İstanbul ’da faaliyete geçmiş olan bir Mühendislik ve İnşaat Taahhüt firmasıdır. AKORT, yurt içinde ve dışında prestijli projeler tamamlamış ve anahtar teslimi taahhüt işleri, gayrimenkul yatırım ve geliştirme işleri konularında faaliyetlerini yürütmektedir..

AKORT kuruluş yılından 1998 yılına kadar Türkiye içindeki çeşitli projelerde ana yüklenici konumundaki firmalara mekanik ve altyapı tesisat montaj işleri konularında alt yüklenici olarak hizmet vermiştir. 1998 yılından sonra AKORT faaliyetlerini yurt dışına taşımış, Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya Federasyonu ülkelerinde gerçekleşen projelerde mekanik işler yüklenici hizmetlerini devam ettirmiştir. 2000 yılından sonra AKORT yurtdışı faaliyetlerini büyüterek Kazakistan ve Ukrayna ’da konut, ticari ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamış ve günümüze kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlayarak işverenlere teslim etmiştir.

Tel: 0216 642 9282
Fax: 0216 642 9281
Email: akort@akortcons.com
Adres: Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sok. No: 31 Kat:134770 İstanbul / Ümraniye

Akort inşaat Projeler Haritası

Akort inşaat Projeleri

Akort inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.