|   |  Akro Yapı Firması
Akro Yapı

Akro Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1998

  • Proje Sayısı : 7

Akro Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Akro Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akro Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akro Yapı Hakkında

Sadece konut değil, insanların keyif alarak hayatlarını sürdürebilecekleri, mimari açıdan özgün yaşam alanları inşa ediyoruz.1998 yılında Yuvam İnşaat adı altında sektöre adım atan firmamız İstanbul'un yenilenen yerleşim alanları Eyüp ve Gaziosmanpaşa'da birçok projeye imza atmıştır. 2004 yılına kadar bu bölgelerde yaklaşık 250 konut ve işyeri projesini gerçekleştiren Yuvam İnşaat tüm projeleri başarıyla sonuçlandırarak teslim etmiştir. İnşaat sektörünün 2004 yılında yükselen ivmesiyle birlikte, gözde yerleşim alanı Kemerburgaz Göktürk bölgesinde de faaliyet gösteren firmamız, adına yakışır kalitede 180 konut ve 20 iş yerinden oluşan Yeshill Göktürk projesini tamamlamıştır. 

2006 yılında firmamız kurumsallaşarak daha büyük projelere imza atmak amacı ile Akro Yapı A.Ş. yi kurmuş ve Akro Yapı çatısı altında yeni projeler gerçekleştirmeye başlamıştır. Akro Yapı, sosyal donatılar ile zenginleştirilmiş, özgün mimari çizgilere sahip yaşam yerleşkesi Lifeİs'tanbul projesini kısa sürede tamamlamış ve oturuma sunmuştur. Yine inşaat kalitesi ile bölgede fark yaratan Karma Evler, Akro Yapı'nın son gerçekleştirdiği projelerden biridir. Amacımız Türkiye'nin çeşitli yerlerinde, tüm projelerimizde firmamızın izi olarak belirgin bir şekilde ortaya çıkan kaliteden taviz vermeden yeni projeler geliştirerek Türkiye'nin değerli yatırımcılarına hizmet etmek, huzurlu ve mutlu yaşanabilir alanlar sunmaktır.

Tel: 0212 322 4492
Fax: 0212 322 4493
Email: hacer.kilinc@akroyapi.com.tr
Adres: Göktürk Merkez Mahallesi. İstanbul Caddesi. No: 0048 5.Blok, Dükkan:55 Göktürk  İstanbul / Eyüp

Akro Yapı Projeler Haritası

Akro Yapı Projeleri

Akro Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.