|   |  Aks Grup Firması
Aks Grup

Aks Grup

  • Kuruluş Tarihi : 2006

  • Proje Sayısı : 19

Aks Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Aks Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Aks Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Aks Grup Hakkında

Tarihçe

AKS GRUP İnşaat olarak, 2006 yılından itibaren Bodrum’da yabancılara proje ve villa inşaatları yapmakta iken, yabancılara gayri menkul satışlarının durdurulmasından dolayı 2008 yılından itibaren Trabzon’da proje yapmaya karar verdik. 2008 yılının Haziran ayında İnci Evleri projesini başlattık. Şu anda Yomra Mercan Evleri, Yomra Safir Konutları, İnci Evleri, Yakut Evleri, Elmas Park Center, 1001 Pırlanta Vadisi ve Gold Evleri olmak üzere 7 projeyi birlikte yürütmekteyiz.

Hedefimiz insanların dışarıya bağımlı olmadan yaşam alanlarında rahat ve huzurlu olmalarını sağlamaktır. Çocukların evlere bağımlı olmadan ortak yaşam alanlarında site dışına çıkmadan güvenle büyümeleri ve kendilerine olan öz güven duygularının gelişmesini sağlamaktır. Bu, en çok önemsediğimiz önceliğimizdir.

Trabzon, şehir olarak büyümesine rağmen ortak yaşam alanlarının standartların dışına çıkamamış olması gelişmenin önündeki en büyük engellerden birisidir. AKS GRUP İnşaat olarak standartların dışına çıkıyoruz ve diyoruz ki: “Siz hayal edin AKS hayallerinizi gerçekleştirsin.

AKS GRUP İnşaat imza attığı projelerle daha iyi yaşam alanları oluşturmak için durmadan çalışıyor.

Vizyonumuz

AKS GRUP İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

Misyonumuz

AKS GRUP İnşaat, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

Standartları değiştiren proje anlayışıyla AKS GRUP İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci AKS GRUP İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında.

AKS GRUP İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.

Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon.

Değerlerimiz

AKS GRUP İnşaat faaliyet gösterdiği her sektörde ve yer aldığı her projede “Önce İnsan” felsefesini kendine rehber edinmiştir.

AKS GRUP markasının yer aldığı her işte öncelikle insanın güvenliği ve yaşam kalitesi düşünülmekte ve buna göre adımlar atılmaktadır.

AKS GRUP İnşaat’ın en büyük amacı, ürettiği yaşam alanlarıyla bölgesinin yaşam kalitesini artırmaktır.

İnşaat

AKS GRUP İnşaat olarak, 2006 yılından itibaren Bodrum’da yabancılara proje ve villa inşaatları yapmakta iken, yabancılara gayri menkul satışlarının durdurulmasından dolayı 2008 yılından itibaren Trabzon’da proje yapmaya karar verdik. 2008 yılının Haziran ayında İnci Evleri projesini başlattık. Şu anda İnci Evleri, Yakut Evleri, Elmas Park Center, 1001 Pırlanta Vadisi, Gold Evleri ve Mercan Evleri olmak üzere 6 projeyi birlikte yürütmekteyiz.

AKS Grup İnşaat imza attığı projelerle daha iyi yaşam alanları oluşturmak için durmadan çalışıyor.

Tel: 444 98 61
Fax: 0462 351 2522
Email: aksgrup@aksgrupinsaat.com
Adres: Gazipaşa Mah. Yavuz Selim Bulvarı No: 149 Ortahisar Trabzon

Aks Grup Projeler Haritası

Aks Grup Projeleri

Aks Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.