|   |  Akşan Yapı Firması
Akşan Yapı

Akşan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1970

  • Proje Sayısı : 6

Akşan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Akşan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Akşan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Akşan Yapı Hakkında

1970’li yıllarda kurulan ve dünyanın dört bir yanında ses getiren projelere imza atan Akşan Yapı, çelik binalarını inşa etmekteki iddiasını yapı sektörüne taşıyarak, deprem ve kentsel dönüşümde, yapısal çelik sistemleri ile Türkiye için yeni bir yapı alternatifi sunuyor. 2001 yılında Çerkezköy’de kurulan Çelik Yapı Sistemleri Üretim Fabrikası Akkon ile de yıllık 35 bin ton yapısal çelik üretim kapasitesiyle, Türkiye'nin en büyük ve Avrupa'nın üç büyük üreticisinden biri konumundadır.

Akşan Yapı inşaat sektöründe 40 yıllık köklü geçmişi ile bugüne kadar konutun yanı sıra, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda yapı türünü çelik sistem ile inşa etti. Müstakil yaşamın gerekliliğine inanarak Türkiye'nin en fazla çelik konut inşa eden şirketi olan Akşan Yapı, kurulduğu günden bu yana birçok ilki hayata geçirdi. 2001 yılı itibari ile Türkiye’ye komşu ülkelere çelik yapı sistemini tanıştıran Akşan Yapı, Türkiye'nin çelik yapı sistemli ilk, okul, yurt, hastane, kamu binaları gibi pek çok farklı türdeki yapıları ülkemize kazandırdı.

Tel: 444 25 76
Fax: 444 25 76
Email: info@aksanyapi.com
Adres: Seyrantepe Mahallesi. İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi No: 71-73 PK:34418 İstanbul / Kağıthane

Akşan Yapı Projeler Haritası

Akşan Yapı Projeleri

Akşan Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.